bugün

eskiden konuk zoruyla izleniyordu artık konuk diye birşey de yok.
önümüzdeki program sırf dilara gönder, nuri şahin ve mehmet topal için izlenir.
bu akşamki programın konukları; gökhan tepe, bengü, dilara gönder, nuri şahin, mehmet topal, kaan gülsoy, gülben ergen ve mustafa sandal'dır.
dilara gönder ve nuri şahin'i konuk alarak sevindiren programdır.
Önceki programlarına göre oldukça eğlendiren bölüme sahip şov programıdır.

Pop ile alakam olmamasına rağmen Bengü gibi hayat dolu bir sanatçının yanı sıra, Nuri Şahin ve Mehmet Topal'ı konuk alarak daha da güzel tercihler yapmış Beyazıt. izleyin derim.
şu anda sahnedeki kadın dans etmiyor bildiğin tepiniyor afedersin.
beyaz'ın dansımsı bir şovla başlattığı ailemizin talk showudur. tarkan bir gelmedi yahu.
konukların arasında en önde oturan çifti gördünüz mü? çiftin esas oğlanı, rap yapan çocuğa, eşlik eden kızın bacaklarına bakmamak için kafasını öne eğiyordu. *
her geçen gün seviyeyi daha çok düşürüyor. geçenlerde baktım kazara ilkokul bebelerinin güleceği tarzda 1997 model esprilerini hala yapmaya devam ediyor. malzeme bitti tabi, kullan kullan nereye kadar. ama insanda azcık yaratıcılık olmalı, biraz çevresinde gözlem yapsa fena olmaz.
uzun zamandan beri ilk kez mini etekli konuğu olmadığı halde demet evgar sayesinde reyting yapan program.
kenan doğulu imzalı albümünü isteyen kızın aldığı albüme imza atarken, beyaz "neden telefon numaranı yazıyorsun" diyerek uzun zaman sonra beyaz klasik beyaz esprisi olmayan bir espri yapmıştır.
"hala izleyeni var mıdır acaba?" diye sormak istediğim bomboş programdır.
büdüt:kanal d amigoları tarafından eksileniyorum sayın, saygıdeğer sözlük!
"hala izleyeni var mıdır acaba?" diye soran 1000. kişiye hiç bişey vermiceklermiş. boşuna kasmayın yani.
hakkında entry girmek istemediğim program.

(bkz: gençler eğleniyor)
kendini özlettiren talk show.
beyazıt öztürk ün sunumuyla gerçekten şahane bir show dur.
sokak röportajında aşağıdaki diyaloğa şahit olduğum talk showdur.

--spoiler--
muhabir: iffet dizisi sizce neden tuttu?
bir teyze: türk toplumunu yansıttığı için.
--spoiler--

hassiktir diyorum. zaten türk toplumu olarak birbirimizin kafasını cama sıkıştırıp sıkıştırıp am üstünde göt sikiyoruz.**
program başında acı kaybımız diyerek tüm türkiye'nin yasını! dile getirmesiyle görevini yerine getirmiştir.(tenzile erdoğan) - aylardır her gün verdiğimiz kayıplar alışkanlık haline gelmiş olabilir o ayrı-

iffet'i götürecek olan kişiye emanuel'i izlemişsindir diyerekte geç vakitte program yapmaması gerektiğinin sinyallerini vermiştir.
an itibariyle zakkum un anasonu çaldığı program.
Ayni saatte tv8 deki medya kraliyla reyting savasina girmesi beklenmektedir. tabi okanin karsisinda pek sansi yok...
tiplemelerine tekrar yer vermesiyle bizi sevindiren program.
beyazı çok sevsem de artık bitirmesini düşündüğüm program.
ali kaptan bile reklamını yaptı. bu sezon tutmayacak gibi ama.
yeni sezonun ilk bölümünde bi bakayım gene aynı bayatlıkta olmamıştır belki derken, kuzey hep üstünü çıkarıyor güney ne yapacak esprisiyle beni gülmekten öldüren program olmuştur. uyumak bile daha eğlenceli.
güncel Önemli Başlıklar