bugün

bazı eziklere dert olan ezmedir.
ediT: GALATASARAYLIYIM.
ciddi anlamda aq farkı denen şey var.
besyo vb fakülte? besyonun sonundaki y ve o yüksekokulun kısaltılmışıdır doğal olarak fakülte değildir. bilmeden bir de millete çok bilmişlik taslayıp iq'dan dem vurmayın amk.
fıstık ezmesi olabilitesi yüksek insandır. malum mühendislikte okuyan bayan popülasyonunu göz önüne getirdiğimizde, neyse getirmeyelim.
genelleme sıçan bir ezmenin iq seviyesinden yüksek bir iq seviyesine sahip olduğu kesindir. mesela sana olimpiyatlardan kaydedilmiş bir artistik cimnastik yer serisi videosu açsam, daha sporcunun havada kaç here dönüş yaptığını bile sayamazsın. senin o izleyerek beyninin kavrayamadığı şeyleri biz yapıyor ya da yaptırıyoruz.
arkadaş kısmen haklı. üstad inanmayan gelsin benim okula. hani istemediğiniz nedenlerle - kendim adına iibf- de bi bölüme gittiyseniz anlaşılıyor. kaç ay oldu?! adam akıllı bir insan bulamadım. lisede daha iyiydi her şey. muhabbetler, tartışılan konular, gezilen yerler vs.

he bu -iibf- de okuyan herkes ezme mi? o bence okuluna göre değişir. ama karadeniz teknik üniversitesi'nden bahsediyor isek arakadaşa kesinlikle katılıyorum. eğer hak vermeyen var ise gelsin trabzon'a ben olayı o kişiye canlı olarak göstereceğim. ve sadece 5 dakika veriyorum. her şey anlaşılacak.
Sayesinde başlığı açan abimize müthiş bir ayar yedirttiren ezmedir. Bir an @5 gibmiş beyler diyesim geldi yeminle.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar