bugün

ınderex'in fake hesabı.
Beşiktaşlı yazar. inşallah akp lidir.
bir kaç fikirde anlaşamaksakta genel olarak düşünce yapısına saygı duyduğum ve katıldığım yazar.
(bkz: #23593773)

ilhamını kurtlar vadisinden alan yazar.

(bkz: bir gece ansızın 82 tel aviv)
(#23627783) troll bile olmayı beceremeyen yazarımsı çoluk çocuk.
"Her şeyden önce Türk milliyetçisi olan" kaliteli ve adam gibi yazardır.
ırkçılık yaptıktan sonra gece nasıl rahat uyuyabildiğini merak ettiğim yazar.
nick altıma gelip ağlayan etnik azınlık k*rt yazarımsılara armağanım.

Bir kurt görün bu gece, rüyanız parçalansın!
Bir kutsal ışık görün, riyanız parçalansın
Bir bozkurt pençesiyle mayanız parçalansın

http://www.youtube.com/watch?v=0ThivMlBx-4
kendi entrysini editleyerek başkasının entrysini çalan yazar.
kızılıyla mı bölücüyle mi uğraşsın yoksa gözünün önünü göremeyip okuduğunu anlamayan çamur atma derdin de olan körle mi uğraşsın .

çaldığı dediği entry bu sıra numarası 484 (#23819433)

benim girdiğim enrty bu sıra numarası 480 nasıl çalıp ondan önce girmişsem artık. (#23818426)

birde editlemiş diyor 15.05.2014 23:43 tarihli enrty 3 gün sonra editlemiş diye iddia etmek müneccim'den geçer yemiş mi acaba.
''Ve ben bu mukaddesatın ulu maneviyatıyla dolu olan gönlümü ''türk'ten''başkasına kaparım. benim kalbim babil kulesi değildir. Orada Arab'ın ve çorabın yeri yoktur. ''

nejdet sançar'ın ırkçılık ve Turancılık davasındaki savunmasından.
görsel
değerli bir yazar arkadaş.
''Benim fikrim kanaatim şudur ki bu memleketin kendisi Türktür.Öz Türk olmayanların Türk vatanında bir hakkı vardır oda hizmetçi olmaktır köle olmaktır.''
Iyi yazan yazar.
(#24157939) hade lan ordan hırbo dediğim ırkçı yazar.
inşaatta amele sokakta lağımcı sebze halinde küfeci lokantada hoş geldin abi diyen yalakalar azınlık kırıntılar.Sahibinin efendisinin stres taşları yeri geldiğinde tokatladığımız yeri geldiğinde sirkte şaklaban kıldığımız tek kaşlı mitolojik yaratıklar etnik süprüntüler. bunun dışında ki konumlarını kabul etmeyip Aşağılık kompleksinin yarattığı hezeyanlarla hadi oradan diye ağlayanlar yine ensesinde tokattı'mızın izini taşıyacak hizmetçimiz önüne koyduğumuz kırıntılarla aç karını doyuracak kapı kulumuz. adam olun efendi olun.
Bir kürde nasıl davranmasını bilen yazar . kendini bihter diye tanıtan bu kılı loeze çüktür çekiyoruz yazma diyoruz yarabbi şükür deyip tuhaf bir şekilde türkçülerin nick altında bitiyor şahsım seni rüyaya kamyon devirmek için bile sokmaz .
hesabını sildirip sözlüğe veda edecek yazar. istemeden bilmeden farkında olmadan birilerinin kalbini kırmışsam suçu lisan ettiysem affola.
sözlüğe veda edecek yazar, güle güle git yazar arkadaşım yolun açık olsun.
Iyi yazan kardeşimiz. Güle güle git.
Abiş yerini bildiğin için sana en güzel kediyi armağan ediyorum. Senin gibi türkçü.

görsel
(#24531678)

ne zaman ülkemizde ya da sınırlarımız dışında bir vahşet yaşansa, hemen türkmenleri öne süren familyasından ve bir katliama üzülünce diğerine alkış tuttuğumuzu sanıyor olsa gerek, gelmiş bana ders vermiş canısı.

hmmm demek gazze olayında vicdanına sınır koydun seni çılgın. e peki senin vicdanın açılır kapanır bir mekanizması olan bir şey mi ki sınır koyuyorsun? yarın türkmenlere akıllara zarar bir katliam uygulansa açacak mısın mesela vicdanının sınırlarını?

ha bu arada, ironinin ne olduğunu da öğren derim.

sağlıcakla kal.

ekleme: adamın kafa nasıl çalışıyorsa artık, nefretinden ne yazıldığını anlamaktan aciz.
Bir insanın kendi ırkını sevmesi öncelikle onu düşünmesinden daha normal ne var ?
anormal olan nedir biliyor musunuz götü tangalı olup millete fotolarını atan nasıl egomu tatmin ederim düşüncesinde olanların.vicdandan söz edip bize vicdan dersi vermeye kalkmasıdır.

evet benim vicdanımda açılır kapanır bir mekanizma var . önce Türk diyen bir mekanizma ama bunu Türkçülere '' orospu çocuğu ''deyip kürtçülerin ilgisini çekemeye çalışan bir yanda klavyeden ya ben çok hümanistim deyip kimliksiz siyasal islamcılara yazıp entelektüel olduğunu sanan engeli beyinler anlamaz.

hadi canım Filistinlilere için parçalanıyorsa millete foto atmayı bırak da yazıp çizdiğin gazze'ye koş.
beşiktaşlı olması nedeniyle delikanlı olduğunu tahmin ettiğim bir yazardır.