Döndüğünde tüm dileklerinin gerçekleşmiş olmasını dilediğim değerli arkadaşımız.
Neden gittiğini anlamadığın Türkçü Turancı kardeşim. Mesaj atmış sağ olsun dönersen haber et.
Sözlükteki kızlara küfür etmeyen yazardır efendim. Dikkat ediniz kızlara ama!
Günün memesi günün bilmem nesi gibi ve cinsel içerikli başlıkların içinde gezinip birde üstüne ikizlerini paylaşanlar ahlaksız küfürbaz bu demişler
şahsım bu tür insanlardan ahlaki öğrenecek değildir ahlaki öğretecek insandır. Yine şahsım göte göt demekten çok hoşlanır ne yani birileri bu durumdan rahatsız oluyor diye göte göt demeyelim mi?
kimseye küfür etmeyecek olan efendi insan.

inanmıyorum bu adamın birilerine küfür edeceğine. kendi halinde güzel güzel yazıyor.
11.nesil yazar Türkçü-Turancı dostum.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde farklı görüşlerimiz vardı ama her daim saygı çerçevesinde ve fikriyatımız doğrultusunda yazdık birbirimize. Sözlükte saygıyı hakkeden ender adamlardan biridir kendisi.
benim gibi beşiktaşlı, milliyetçi iyi bir yazar. daha yeni tanıyabildim. selam olsun.
kaliteli iyi bir yazar. çarpık aile ilişkileri mahsulleri tarafından eleştirilmesi komik.
ırkçılığı sonuna kadar benimseyen biri.
Gam mı ceylan gözlüler bizlere yar olmasa?
Yeter ki kılıçlarla süngüler yar olmalı,
Rahat yatakta ölmek sanki değil mi tasa?
Savaş ve er meydanı bize mezar olmalı.
ergen olduğu nickinden belli olan ırkçı böcük.
muhtemelen beşiktaş taraftarı. o zaman muhtemelende iyi insandır. *
beşiktaşlı olması nedeniyle delikanlı olduğunu tahmin ettiğim bir yazardır.
Bir insanın kendi ırkını sevmesi öncelikle onu düşünmesinden daha normal ne var ?
anormal olan nedir biliyor musunuz götü tangalı olup millete fotolarını atan nasıl egomu tatmin ederim düşüncesinde olanların.vicdandan söz edip bize vicdan dersi vermeye kalkmasıdır.

evet benim vicdanımda açılır kapanır bir mekanizma var . önce Türk diyen bir mekanizma ama bunu Türkçülere '' orospu çocuğu ''deyip kürtçülerin ilgisini çekemeye çalışan bir yanda klavyeden ya ben çok hümanistim deyip kimliksiz siyasal islamcılara yazıp entelektüel olduğunu sanan engeli beyinler anlamaz.

hadi canım Filistinlilere için parçalanıyorsa millete foto atmayı bırak da yazıp çizdiğin gazze'ye koş.
(#24531678)

ne zaman ülkemizde ya da sınırlarımız dışında bir vahşet yaşansa, hemen türkmenleri öne süren familyasından ve bir katliama üzülünce diğerine alkış tuttuğumuzu sanıyor olsa gerek, gelmiş bana ders vermiş canısı.

hmmm demek gazze olayında vicdanına sınır koydun seni çılgın. e peki senin vicdanın açılır kapanır bir mekanizması olan bir şey mi ki sınır koyuyorsun? yarın türkmenlere akıllara zarar bir katliam uygulansa açacak mısın mesela vicdanının sınırlarını?

ha bu arada, ironinin ne olduğunu da öğren derim.

sağlıcakla kal.

ekleme: adamın kafa nasıl çalışıyorsa artık, nefretinden ne yazıldığını anlamaktan aciz.
Abiş yerini bildiğin için sana en güzel kediyi armağan ediyorum. Senin gibi türkçü.

görsel
Iyi yazan kardeşimiz. Güle güle git.
sözlüğe veda edecek yazar, güle güle git yazar arkadaşım yolun açık olsun.
hesabını sildirip sözlüğe veda edecek yazar. istemeden bilmeden farkında olmadan birilerinin kalbini kırmışsam suçu lisan ettiysem affola.
Bir kürde nasıl davranmasını bilen yazar . kendini bihter diye tanıtan bu kılı loeze çüktür çekiyoruz yazma diyoruz yarabbi şükür deyip tuhaf bir şekilde türkçülerin nick altında bitiyor şahsım seni rüyaya kamyon devirmek için bile sokmaz .
inşaatta amele sokakta lağımcı sebze halinde küfeci lokantada hoş geldin abi diyen yalakalar azınlık kırıntılar.Sahibinin efendisinin stres taşları yeri geldiğinde tokatladığımız yeri geldiğinde sirkte şaklaban kıldığımız tek kaşlı mitolojik yaratıklar etnik süprüntüler. bunun dışında ki konumlarını kabul etmeyip Aşağılık kompleksinin yarattığı hezeyanlarla hadi oradan diye ağlayanlar yine ensesinde tokattı'mızın izini taşıyacak hizmetçimiz önüne koyduğumuz kırıntılarla aç karını doyuracak kapı kulumuz. adam olun efendi olun.
(#24157939) hade lan ordan hırbo dediğim ırkçı yazar.
Iyi yazan yazar.
''Benim fikrim kanaatim şudur ki bu memleketin kendisi Türktür.Öz Türk olmayanların Türk vatanında bir hakkı vardır oda hizmetçi olmaktır köle olmaktır.''
değerli bir yazar arkadaş.
görsel