bugün

Ölmesiyle birlikte Sol grupları mutluluğa boğmuş olan berkin elvan'ın cenazesinde bir tane bile türk bayrağı olmaması durumudur.
(bkz: gezicilerin berkin pişkinliği/#23122211)
her ucube görüslü kendi bayrağını getirdiği için gerçekleşmiş olaydır.
kaynak: götüm

http://www.halkhaber.tv/canli.php

bok atmadan önce seyretmek gerekir...
eylemlerde görülen kırmızının üstünde ay ve yıldız olan bayrak, paraguay devletinin bayrağı olmasından dolayı söylenmiş haklı önerme. bizim bayrak neydi harbiden. haa ampüldü di mi * cenazesi türk bayrağına sarılsa ona da laf etmeyeceksiniz sanki. lan bu adamlar harbi toplama he. *
NE DiYECEKLERiNi ŞAŞIRDILAR.

OLSA NE OLMASA NE. NE HAYIR GÖRMÜŞLERDE BAYRAK ASACAKLAR. ADAMLAR KENDi MEMLEKETiNDE ''ÖTEKi''.

BiR RAHMET OKUMAK YA DA BiLEMEDiN SUSMAK YERiNE BU iNSANLARA SÖYLENMEDiK LAF BIRAKILMIYOR. DiLLERiYLE, ALEVi OLMALARIYLA DALGA GEÇiYOR. NEYi YAPIP, NEYi YAPMAMAMALARI GEREKTiĞi SORGULANIYOR.

SiZiN MÜSLÜMANLIĞINIZ, iNSANLIĞINIZ BATSIN.

BAYRAKMIŞ...
akplilerin türk bayrağıyla ayakkabılarını silmelerini umursamayanların bayrak sevdalarını kabartan ifade.

ekmek almaya gitmedi,
eyleme gitti,
polise taş attı,
zafer işareti yaptı,
yaşasaydı terörist olacaktı.

bugün; cenazesinde türk bayrağı yok.
yarın; mezar taşında fatiha yazmıyor.
sonraki gün; ziyaretine gelenler cenabetti.

bıkmadınız mı vicdanlarınızı satmaktan. yetmedi mi yaptığınız şerefsizlikler.
gereği olmadığı için yoktur. (izlemedim yok dedikleri için inandım müslümanlara(!) )

oysa bu ülkede türk olmak suç şeklini alırken bu arap aşığı kıllardan gık çıkmaz...
yalandır. daha Az önce gördüm. Berkin türkcüyü, sosyalisti, türk'ü, kürt'ü, aleviyi, sunniyi birleştirmeyi başardi.
Akp mitinglerinde yerlerde surunen ve ayakkabi silinen turk bayraklarini gormeyen ak beyinliler nedense 15 yasinda polis tarafindan oldurulen bir cocugun cenazesinde turk bayragi ariyor.

Baskalarinin kapisinin onune bakmadan once kendi kapinizin onundeki pislikleri temizleyin.

Goren de bayrak, vatan sevdalisi sanacak sizleri.

Not: cenazeyi izliyorum su an ve bir suru turk bayragi gordum. Bari yazmadan zahmet edip izleyin.
cenaze töreni yerine ne izlediği merak konusu olan yazar beyanı.
bunu diyen bunu da savundu :

(bkz: şehit tabutlarına türk bayrağı engeli)
fransada ölen 3 kadının cenazesinde pkk şov yaptı, yaptıran akp. mesele türk bayrağıysa, bayraklar bizim, direkleri sopaları sizin. amk bu ülke de bu bayrağa en az saygısı olanlar, türküm diyemeyip türkiyeliyim diyenler, şimdi türk bayrağından dem vuruyor. türkiye bayrağı değil...
bölücülerin prim yaptığı klasik zamanlardan birisini yaşıyoruz eğer gerçekten saf duygularla bu olaya tepkinizi göstermek istiyorsanız elinizde ya türk bayrağı ya da çicek olmalıdır. ve eklemek isterim ki şehitlerimiz için direnmeyenlerle aynı safta bulunanlar kendinini türk olarak görüyorsa bir defa daha düşünmesini isterim.
berkin in cenazesi cemevinden kaldırılıyor. bir cemevinde baş köşede atatürk ve türkiye bayrağı vardır.
(bkz: direği var ister misin)
Türk bayrağı önemli değil veya akpliler de değer vermiyor türk bayrağına diyenler birazdan vatanı ak parti den kurtarmaya çalışmak için örgütlenme çağrısı yapacak. Asıl vatan sizden kurtulsa süper olacak.
(bkz: bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır)
Türk bayrağı haricinde bilumum yasa içi ve dışı örgüt bayraklarının bulunması manidardır. Yada başka bir ifadeyle anlayana sivrisinek saz anlamayana sazın sapı az.
ulan bukalemunlar sizi * renkten renge girmiş yine gençler. türk bayrağı olmayan cenazedir, unutulmuş bir detay olduğunu da sanmıyorum ki kızıl bayraklar sallanıyor çünkü. akp düşmanlığından karı kız düşürme devri kapandı gençler sizi şöyle kenara alalımç
türk bayrağının olması gerekmeyen bir eylemde bayrak arayıp, cinayetleri, işkenceleri, yolsuzlukları, hırsızlıkları örteceğini sanan zavallı akplieri gözler önüne seriyor bu çöp önerme!

türk bayrağını her türlü pisliklerini örtmek için kılıf olarak kullanmayı iyi bilen insanlık hainleri utanmaz da aynı zamanda! maalesef bu kıt zekalılar ya özgürlüklerinin günden güne kısıtlandığının, tek tip fabrika insanına dönüştürüldüklerinin farkında değil ya da onlar da bu işleri yapanların arasında ve dini kullanarak yolsuzluk pisliğinden kendileri veya aileleri asalak gibi nemalanıyor!
Olmamalıdır da!

Banim canımı alanların bayrağını bir de hakaret gibi tabutuma mı saracaksınız be barbarlar?

(bkz: türksün dimi)
Hala kime hizmet ettiğinin farkında olmayan andavallara ihtar niteliğindeki olay anlayana.
Kırmızı düz bir flamayla oğlunu ahirete gönderen aileyi buradan kınıyorum.
Yazık ettiniz çocuğunuzu eylemlere göndererek. Mundar ettiniz ahirete saçma sapan göndererek.
kemoşların susup kaldığı olay. aslında pkk yada diğer sol örgütlerin çalışma biçimini açıklıyor bu cenaze.
SEViYE BELLi, NE YAZILIR Ki BURAYA. ANLAYACAĞIN DiLDEN YAZAYIM KEMOŞ NE AMINA KODUMUN ÇOCUĞU