bugün

gülmek ve ağlamak bu kadına çok yakışıyor. öyleyse güzel. güzel tabii.
ayakkabı numarası 43'tür.
ekstra bir güzelliği olmayan kadın. arkadaş bu kadını çekici yapan detay nedir, bizim göremediğimiz sizin gördüğünüz nedir ? hatta vasat bir türk kadını diyebilirim. tek artısı uzun boyu.
tatmin edebilecek kadındır. her türlü gideri vardır.
isterse oscar lık performans sergilesin ki o da mümkün değil zaten, asla 1.lig e çıkamayacak bir oyuncu. sebebi ise tamamen duygusal:

bu ülke de 2 şeye çok dikkat edeceksin.
1) din hakkında öyle ileri geri konuşmayacaksın. unutulmuyor
2) elin kocasına bakmayacaksın. affedilmiyor.
direnişin sembolü (!) olmuştur.
Oyunculuğu, güzelliği, karakteri hakkında yorum yapmayacağım, çünkü; gerçekten ilgilenmiyorum. Güzellik fazlasıyla subjektif bir konu. oyunculuk desen doğru dürüst izlemedim, Karakterini zaten bilmem etmem (insanları tanımadan ''elin kocasına bakmayacaksın'' yorumlarını doğru bulmuyorum ben. Kadını tvden tvye görmüşüm, ne yaşamış ya da ne yaşamamış bilmiyorum o yüzden yorum yapmayı da doğru bulmuyorum. Ben ne ünlü insanlar gördüm tvden bakınca hanım hanımcık durup, tanışınca bir halt olmadığını anladığım ya da tam tersi.). Benim buraya gelme amacım Gezi Parkı eylemlerinden ötürü kendisi için açılan pankart. Eyleme kendisinin ve eşinin (ki özellikle eşinin) destek vermesinden ötürü, AKP'lilerce Kenan imirzalıoğlu'nun kendisini götürdüğü yorumunun yapıldığı ahlaksız bir pankart açılmış. ister kötü oyuncu olsun, ister çirkin olsun, ister karaktersiz olsun hiç fark etmez; o pankartı bir kadın olarak hak etmemiştir bu kadın. Çirkin bir olayda adı kullanılmıştır. Pankartın asıl amacı aslında eşi Halit Ergenç 'i sözde zor durumda bırakıp, kapak edip oturmasını sağlamaktır da benim anlamadığım; '' ben yıllarca erkeklerden duymuştum kavgada bile bir erkeğin eşine, annesine, kız kardeşine dil uzatılmaz '' diye. Ya benim çevremdeki erkekler pek karakterli ya da çoğu saçma sapan, ahlaksız bir pankart açıp insanların eşlerine dil uzatabilecek kadar karaktersiz. Bilemedim.

tanım: Oyuncu hanım.
kendini güzel sanan ama güzel olmayan kadın.
sultan sülümanın karısıdır güzeldir ama bakışları koyun gibidir.

sabit ve donuk.
bakışlarıyla eriten hanımefendi. bir de özge borak var bak bu ikisi bir olsa ölüyü diriltirler.
hükümet gibi kadın.
daş gibi gadın. erkek olsam dudaklarına yapışmak isterdim.
yirmi yıldır hayranı olduğum aydan şener'den soğumama sebep olan güzel kadın. Allah sahibine bağışlasın. ayrılırsan ara canım. 0532 xxxxxxx.
yirmi yılın Garanti bak. bu arada alfabetik gidiyorum. istikrar abidesiyim ayrıcana.
aman aman bi güzelliği yok ama kalçaları şaheser....yürürken 8 çiziyo...kocasının yerinde olsam sık sık dümene geçerdim açıkçası *
istanbul moda haftasindaki haliyle guzelligine hayran birakmistir,nazar degmesin.
evli ve çocuklu halde utanmadan dilli milli öpüşen kadın. olmaz olsun öyle meslek.
kendisi 8 yaşındayken, 20 yaşındaki halit ergenç ile tanışan ve aşık olunan kişi.
hürriyet gazetesi ayşe arman röportajında okudum.
Edit: yasal sorumluluk oluşturmaması için yorum size kalmış.
oyunculuk konusunda neden bu kadar direttiğini anlayamadığım oyuncu. bir yabancı dizilere bakıyorum adamlar bin bir çeşit renge, karaktere bürünüyorlar. biz kala kala bergüzar'ın gergin, donuk, hissiz yüzüne kaldık. bu mu oyunculuk ayıp be diye de biri çıkışmıyor iyi mi. hep aynı sabit karakterler. binbir gecede de böyleydi, diğer dizilerinde de. tamam olur da insan bir farklılık, bir oyunculuk katar. bunun gibi dolu var bizim ülkede. iyi oyuncu deniyor ben ona yanarım. diğerleri için:
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
(bkz: cansu dere)
(bkz: sinem kobal)
not: türkiye'de erkeklerden bir kıvanç tatlıtuğ var kendini oyunculuk bazından geliştiren. ilk zamanlardaki oyunculuğuyla, şimdiki arasında dağlar kadar fark var.
Çok sahiplenici bir kocaya sahiptir

görsel
şilide seçim vaadi olmuş güzel oyuncu
http://www.esaspark.com/b...enc-secim-vaadi-oldu.html
makyajsız hali ile bile sempatik ve güzel olan başarılı oyuncu
http://www.esaspark.com/m...alleri/attachment/1297171
daş veya hükumet gibi bir kadın olabilir, ama çok yeteneksiz ve antipatik bir oyuncudur. tatlı, kedicik gibi kız rollerini hiç becerememektedir. ha mimiksiz, mahkeme suratlı bir hakime konusunda başarılı sayılabilir.
(bkz: ilik)
Fazla iri.
türkiye'nin en güzel kadınlarından biridir. öteki kadın sanatçılar gibi mıymız, şımarık, egolu biri değildir. bir kere canlı görmüşlüğüm vardı.
güncel Önemli Başlıklar