bugün

Nefret ettiğim bir olaydır,birde yüzlerce kişinin kullandığı havlu ile saçınızı kurular.
--spoiler--
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
--spoiler--

1924 anayasası olarak yaşamına devam ediyor sanırım.
Yav en saçma sapan anlar. Şekilden şekile giriliyor, bir tane adam saçını yüzünü müzünü ovuyor, gözlerin kapalı şap şap suyla vuruyor filan.

görsel

Daha hiç berberde saç yıkatmadım, tıraş olup derhal eve duşa geçerim.
---------
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
---------

saç kurutma makinesi 1920 de icat edildi, 1919'da insanlar.
--spoiler--
saç kurutma makinesi o dönemde olmadığından
--spoiler--

80lerde felan vardı saç kurutma makinesi.

(bkz: raks)
berberde saç yıkarmaktır yüksek ihtimal pahalıdır.
güzel histir tavsiye edilir. inanılmaz bir rahatlama hissedilir
Bu devirde pahalıdır.
eskiden saçlar berberde değil evde yıkanır. termosifon ocağı yakılır ve banyo günü dışarı çıkmamaya özen gösterilir. çünkü saç kurutma makinesi eski dönemler lüks olup evlerde fazla yaygın olmadığından ıslak saçla sokağa çıkmak tehlike arz eder.
25 yaşındayım ben kulağımın içindeki kiri o kadar profesyonel temizleyemedim daha önce hiç. O nasıl parmak yiğidim.
gay olduğumu öğrendiğim başlık. (bkz: o saatte orada ne işi varmış)
Gaffanızı o lavabonun içine sokar iyice.
Sonra şampuanı döküp, bildiğin cırnaklar.
Bu yaşıma kadar yapmadığım olay.

Gerek yok, Ben eve gider kendim yıkarım. Zaten 10dklık mesafe.
erkekler için en büyük orgazmlardandır.

ama öncesinde şu soruya bitiyor "kafayı yıkayalım mı, evde duş alacak mısın?" he amk eve kadar öyle kıllı kıllı dolaşcam. şu klişe soruyu bırakmaları lazım berberlerin yıkamak şart yani.

kafayı eğersin lavaboya o an erkekler için en savunmasız anlardan biridir. kendini berberin ellerine teslim edersin. suyun sıcaklığını ayarlar kafaya bi dökülür oh. şampuanlar ovalar masaj yapar. rahatlarsın gitgide. o an hiç bitmesin istersin dakikalarca yıkasın. yıkar durular ikinci kez şampuanlar çok mutlu olursun keşke içinden 3.kez de şampuanlasa diye geçirirsin.
Hijyen açısından tavsiye etmediğimdir.
başıma bir şey gelmeyecekse çok fena haz veren eylemdir. tüm hücrelerimde bir sakinlik dinginlik geliyor berber kafayı ovuşturdukça oyşşşhh.

not: ılık değilim lan.
o ne idüğü belirsiz şampuan hiçbir zaman kafadan arındırılmaz, o kafa da asla tam olarak kurutulmaz.

dışarıda tipi olsa da o saç dipleri ıslak uğurlanırsın.
elidor şişesine konulmuş sikimsonik şampuan ile başlanan, sıcak fön ile saçların iyice ırzına geçilerek devam edilip artı 5-10 tl geçirilmesiyle sonuçlanan eylemdir.
Her renkte ve çeşitte peruk modelleri sizlerle. Hayalet, kısa, orta, uzun ve VIP peruk için https://remyhair.com.tr sitemizi incele. Yarım ay saç ile gerçekçi görünüm kazanmak için hemen ürünlerimize göz at.
berberin özenle saçı yıkaması, bir damla suyun boyundan aşağı akmaması için havluyu özenle sarması, kulaklara kaçan suyu pamukla silmesi ve saçı kurutması paha biçilemezdir.
leş havluya maruz kalmanıza sebebiyet verecek yıkatma işlemi.

nafi'ye diyorum ki allah rızası için at şunları yenisini al yok temiz aga bunlar diyor.
etkisi anne şevkati ile birebir olan elim eylemler bütünü.

özellikle yıkamadan sonraki kafaya havlu sarıp geriye doğru çekme olayı beni benden alır.

ardından pamukla itina ile kulaklar temizlenir. tabiki de kulaktan ne kadar kir çıkmış berber bakmaz. bakmadan yere atar kullandığı pamukları.
başıma bir şey gelmeyecekse hipnoz gibi geliyor bana. orgazmın bir başka hali gibi bir şey. o keyfi kelimelere dökmek bile zor. yıkama bittikten sonra göz kapanır, o leş şampuanın kokusu çekilir sonra havlu usul usul saçlarda ahenkle dans eder. derken hafif masaj, oyşşhhh ben kötü oldum siz devam edin.
gerek yok abi ev yakın .
Berberle ahbaplık olmadıkça keyif vermeyen eylem. Su çok sıcak veya soğuk olabiliyor, şampuan zaten dandik, bazı acemiler veya baştan savma iş yapanlar üstünü başını ıslatıyor, havlular ne halde malum. Bir de yanındaki 12 yaşında çocuğa yıkatan var. Ondan hiç haz etmiyorum. Berber ahbabınsa söve saya, güle eğlene bi şekilde halloluyor.