bugün

hoş gelmiştir sözlüğe. yeni bir bakış açısıyla renk katsın, şenlendirsin ortalığı.
sözlük formatından bi' haber olan yedinci nesil yazar.

(bkz: sözlük formatı)
Hiçbirşey yazamasa bile * benim gülümsememi sağlayan yazardır. incileşmeye engel olmak isteyen yazardır.
(bkz: #7991500)
(bkz: #23118149)kız kıza çocuk yapılmayacağını hatırlatmak istediğimiz bi abimiz.
(bkz: kampüste hunharca yiyişen çiftler) başlığı ile siklenmeyen adam ödülüne layık görülen yazar.
inşallah akp li bir yazardır.
inci sözlük diye buraya yönlendirilmiş. olum buradan karı capsi vs çıkmaz liseli burası, çoğu reşit değil bile amk, şöyle git

http://www.inci.sozlukspot.com
delikanlı değildir. adam telefon numarası istiyor veriyoruz ne bir arama ne bir başka bir şey, ulan adres ver diyorum ses yok. en fazla 18 yaşında ha o yaştaysa da şunu söyleyebilirim ki ne delikanlıdır ne adamdır. haydi eyvallah
Bana vedat diyip diyip duran yazar. vedat diyor başka bişey demiyor burdaysan şuna mesaj at vedat allah rızası için.
(bkz: kampüste hunharca yiyişen çiftler)

başlığı açtıktan sonraki 2. ve 3. entrysinde ettiği sitem yarmıştır. *
Gönül rahatlığıyla söylemeliyim ki mal lan bu mal. Çaylak yazar.
adı berfin olan yazarmış. iyi de bunu özelden niye söyledin bana onu anlamadım?
ortadaki sıfırdan anlayacağınız gibi persona milletler topluluğu üyesi. bayrağında birleşik krallık amblemi taşıyan ülkeler gibi düşünün.
Kendini kız gibi göstermeye çalışan babası belli olmayan şahısların iftiralarina maruz kalmıştır. Bu varoş ortamdan da anca bu beklenirdi.
Kimse ona dert anlatmamistir ayrıca buraya kusan şahıs eğer gerçekten dürüstse tel numarasini vermelidir ki görelim belli olan babası ona ne memeler bahsetmiş.
(#23259471) kimin fake'i bilmiyorum ama, evrim zincirinde geri kalmış bir ara türdür.
durduk yere niye millete hakaret ediyorsun muhtar.
Utanmak için aynaya bakması yeterli kişilerin hakkında yorum yapmasına aldırmayandir. Zamanında çok şey kattık sözlüğe şimdi gerçekleri söyleme zamanı.
açtığı başlıklardan gram haz etmediğim yazar.
Nik altında zirvalayan cahil Varoşlara acimaktadir.
kalitesiz yazardır.
Ar damarı çatırdamış yazar.
(bkz: şimdi ayarlar)

(#23611239)

bir bakışta insanın reşit olup olamayacağını anlayabilen, über güçlere sahip yerli sherlock holmes tadında yaşamını sürdür(düğünü sanan)en bir yazarımız. senin derdin ahmet hakan'ın hükümet karşısında yer almasında mı yoksa gerçekten -sözde- başaramadığı gazeteciliğinde mi?

(#23610802)

(#23611056)

(#23610310)

bence hükümet karşısında yer almasından kaynaklanıyor. kimdir nedir bilmiyorum fakat düşüncelerini körü körüne savunmaması gereken yazar.

halide edip: ''reşit olmayan kızlarla'' yı değiştirip ''çocuğu yaşındaki kızlar'' olarak değiştirmiş. ayağım ağrıyor yoksa ayakta alkışlayacaktım.
Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi ilettiğimiz yazar.
(#23997357)
Yazdığım bir entryden yola çıkarak mantıksız konuşup saçmasapan yerlere bağlayarak en sonunda annene kapancam ben dersin seni affeder diyerek cevap bile vermeye tenezzül etmediğim cahil geri kafalı ve fakir edebiyatı yapan kompleksli bir yazar.
Ateist olduğuna dair dedikodular gündeme oturmustur.