bugün

Yurdum şakirtidir.

Adamlar bir harem dolusu kariyi kurbanda kesmek için Besliyorlardi Tabii. Oğlanlari saymıyorum bile.
(bkz: şakirt senin taşşağını yesin)
kendi padişahının kendisi gibi erkek olduğunu unutan şakirttir.
bunu derken, bülent arınç gibi ağlıyorsa tadından yenmeyecek şakirttir.
tabii ki yaşayabilir.sorun şurda, padişahın bize yaptıkları lazım tarihimize kattıkları vs. yaşadığı aşk hayatını bir şekilde tv ye yansıtmaya çalışmak onu karalamaktan başka bir şey değildir.
(bkz: amına bile koyar)
mustafa kemal gayrimüslim değil diyen kemalist ile aynı derecede saftır.
padişahların devrinde anahtarlık casus kamera olmadığından yeterli dökümana sahip olamadığımız ama allahın bir olduğundan emin olduğumuz kadar eminiz ki padişahlar aşk yaşamıştır.
lan şakirt madem o kadar günahtan korkuyordu bu adamlar da neden tahta çıktığı ilk gün öz kardeşini geberttiriyordu? devletin bekaası için.. bırak günaha girme elini ayağını çek git bir tekkeye git kapan adını cismini kaybettir kardeşin yapsın padişahlığı madem o kadar günahtan korkuyon di mi ama yoook..
padişahların yaptığı işlerdeki motivasyonu bildiğin hırs ve ihtiras idi yoksa dindarlık falan değil. hem o devirde kolay mıydı dindar gözükmemek. padişah falan demezler adamın götünü keserlerdi.
ha kötü mü yapmışlardır sonuç bakımından yoo niye kötü olsun ki fıstık gibi istanbulu balkanları almışlardır ha sonradan elde tutulamadıysa bunda sonrakilerin kerizliğinde eskilerin ne kabahati vardır?
neyse bu kadar meraklı olmaya gerek yok öte dünyada nasılsa her şeyi seyredicez full hd kalitesi ile ne yapmışlar ne yapmamışlar.. şurda senin 40 benim 30 senem kaldı zaten..belki de daha az..
(bkz: kafir imam)
malum konu üzerine wikipedia dan alıntı yapmak istedim daha iyi anlaşılsın maksadıyla.

kanuni sultan süleyman ,ailesi başlığı altında:

*zevceleri;

+hürrem sultan:kanuni nikahla almıştır. rus asıllıdır. 7 şehzade ve 2 kadın sultan'ın annesi

+mahidevran kadın: şehzade mustafa'nın annesi

+gülfem hatun: şehzade murad'ın annesi

+adı bilinmeyen bir eşi daha var olduğu sanılır.

*çocukları:

+şehzade mahmud
+şehzade mustafa
+şehzade murat
+şehzade mehmet
+şehzade abdullah
+mihrimah sultan
+ii. selim
+şehzade bayezit
+fatma sultan
+raziye sultan
+şehzade cihangir
+şehzade orhan

bunun bir de haremi var. gel sen düşün aşk oluyor mu olmuyor mu ? ayrıca bundan utanıp yada buna kızıp padişah böyle yapmaz diyen şakirtlere allah akıl fikir versin.ulan o harem ne sikime var orada ?
onun için bu kadar büyüdü bu imparatorluk demezlermi adama ama adama derler.
padişahın çocuklarının leylekler tarafından getirildiğine inanan şakirttir.
harbiden bu sefer çok haklı bir önerme. muhteşem yüzyıl dizisini şikayet edenlerin sayısı beni ülkemizde ne kadar yobaz olduğu konusunda korkuttu. tamam, faşist chp zihniyetine de karşıyım ama 21.yüzyıl da böylesine osmanlıcı bir anlayış hakikaten ''irtica''dır. biri de diyor:''bir osmanlı padişahı!! aklın alıyor mu senin?'' lafa bak. ulan harbiden sövmek istiyorum, harbi şakirt lan bu. bunlar harbiden padişahların çoğunu evliya filan biliyor. osmanlı harem hayatından haberleri yok galiba.

yok sadece harem hayatı değil, devşirme sistemi de osmanlı'da faşist bir anlayışın olduğunu gösterir.
aşk yaşamaz tabikide. direk işe koyulur. *
padişahın 1200 kütür kütür çıtır hatunla izafiyet teorisinin temellerini attığını zanneden şakicanlardır.
(bkz: senin padişahın bir melekti yavrum)
kendini siktirtmeyeceksen, pahişahın seks hayatından sanane diyebilen şakirtdir.
akpli şairttir.
bir şakirtin hiç bir zaman kurmayacağı cümledir. zira onlar için tarih said nursinin doğumuyla başlar.
bu çocuklar nasıl oluyor o zaman, yoksa padişah yerine vezirler mi kayıyordu cariyelere. tüm bildiklerim yalanmıydı.
şakirtlerde bir tuhaflık vardır. kadınlarla ilişki çok ters gelmektedir onlara.

birbirlerinemi basıyor ince bıyıklılar bilinmez.
direk siker diye devam eden şakirttir. zira aşk yaşamak, sevişmek filan normal insan işidir. islam dininin halifesi,allah ın yeryüzündeki gölgesi direk siker gibime geliyo,bilemedim emin değilim sözlük.
4 karı almak serbest olsun.

ama bu konudan bahsetmek yasak.

düşünce yapısına sahiptir.
en az ve en çok benim paşam 15 lik sikmez diyen laikçi kadar şereflidir.
güncel Önemli Başlıklar