bugün

Star tv de yayınlanan yarışma. Az önce yarışcak kuaförü tanıtmak amaçlı yayınladıkları bantta kuaförümüz adriana lima'nın saçını yaparken shoplanmıştı. Adam mı yiyorlar anlayamadım komik gerçekten.
fena olmayan yarışma.

saç isimli kıl topluluğunun ne sorunlara yol açtığını gösterir. modayla ilgilenenler izlesin.
an itibarı ile star'da denk geldiğim yarışma.

Üniversite öğrencisi bir kızın saçlarını gelen boyadı, giden yıkadı.

kızın saçlarının mına goydular resmen.

en sonunda kızcağız kuaför koltuğunda oturmaktan yorulduğunu başının ağrıdığını filan söylemeye başladı.

allah'tan sadece yarışma. Eğer gerçek hayatta da böyle gelen boyasa, giden yıkasa kadınların 1 günü kuaförde sırf saçları ile uğraşmakla geçse eyvah eyvah!
evet evet hatırladım dün kafası yünlü papyonlu bodur adam kızın saçını zorla kesmişti . illa kendini gösterecek yani .
Pazartesi gunu yarışan kuaför cihan ı begendım, gıtmeyı düşünüyorum ama kesime 200 tl dıyorlar
en azından bedavadan saçı oryal ile açıyorlar.
Tamam bazı programlar sahte olur, reyting için 50 tane oyun çevirirler anlarım ama bu yarışma programı yapmacıkların arasında en yapmacık olanı. Bu kadar mı düşürdünüz kendinizi?
Benı seçseler de bedavaya yaptırsam saçlarımı..
ucuz yarışma programı.
yoldan geçenin çevrilip yarışmaya dahil edildiğini düşünmediğim.
Yarışmacıların jüri olduğu bütün programlar gibi saçmadır. Adan parayı kendisi almak istiyor, sana yapıcı eleştiride bulunmasını nasıl beklersin? Çok biliyor gibi konuşuyorlar bir de. Altı üstü yaptığın saç kesmek ya da boyamak ama havaları gören saçı sen yarattın sanır.
Öyle sizin sandiginiz gibi yoldan cevirmiyorlar, hepsi ajanslarla çalışan hostes, model vs kizlardır. ilanlardan birini bulursam tekrar paylasirim. Boyle salakca şeyleri izleyen insanlar oldukça tabi.
modellerin ajanslardan getirildiği, fakat sanki yolda rastlanmış gibi prodüksiyon yapıldığı yarışma. yine de vakit öldürtüyor.
çok güzel yarışma. kesinlikle çok heyecanlı hergün izliyom.
tüm dingilleri bir araya toplamış yarışma mı program mı anlam veremedigim.

edit: erkeklerden bahsediyorum, pardooon erkek mi dedim..
an itibariyle eşi sarı saç istiyor diye siyah saçlarını sarıya dönüştürmek isteyen bir kadının olduğu yarışma. bu mevzu yüzünden aylardır ayrıymış eşinden hanımefendi. evlenmeden önce sarışındım diyor. ulan ne zaman bu kadar somut temelli ilişkilerimiz olmaya başladı? bi insan sırf saçları sarı diye biriyle evlenirmi?allah akıl fikir ve samimi hayatlar versin herkese.
edit: imla
kadini gote ceviren proğram.
Şu an ki bölümü bizim burda çekilmiş olan program.
bizim burda kuaför ne arar la.
Bizim burdaki bölümü yayınlanan program.
tekrarını arada internette izlediğim, varoş kuaförlerin soytarıdan hallice giyinip, saçları budayıp sonra başımıza stylist kesilen programdır. ucundan azıcık alıcam diye kısacık kesilen saça çok güzel kaynak yapıyoruz diyen zihniyetten hala gram öteye gidilmemiştir.
bu hafta, tanidigim bir beyin yariştigi yarişma. kesin alir diyolar..

yalnizca kesiyolar, bi de model ayni, yaratici olmalilar biraz.
yolda bana niye denk gelmiyolar lan proğrami.
kiza sacina hic dokunmuycam deyip sirma saclarin arkasini erkek saci onleri de upuzun birakan yarişma, ne guldum be.
Bi insanın sikko bir yarismadan alacağı 10.000 lira için nasıl birini bu kadar ağlatabilecegini gösteren program.

Bi insana kısa bi saç kesersin anlarım. Ama kızda cannibal corpseun vokali gibi boyun var. Ensesi çıktı ortaya kocaman kafası zaten yuvarlak. Yakışsa neyse.

Insani kuaforden tiksindiren program. Dün kendi kuaforumu öptüm alnından resmen.

Edit: he biladerim he show dünyası he bunlar hep kandırmaca. Bilmiyoruz biz sanki.
Katılan kadınları olduğundan bin kat daha çirkinleştiren yarışma.