bugün

kızın saçlarının içine sıçmış kuafördür.
ağlıyor lan kadın.

saçlar bu kadar önemliyse kadınlar için demek.
az önce youtube'da saçı yanan kadın bölümünü izlediğim program. yalnız içeriğe, olaylara takılamadım. ikisi de kadın olan kuaför ve model konuşurken, model "eşim rusya'daydı, aldatmış beni" diyor, kuaför "e rusya'da olup aldatmaması garip olurdu" diyor, model "aldatmasına bir şey demiyorum bana belli etmeseydi" diyor. hem de televizyonda. ve gayet normal. dehşete düştüm gerçekten. vay anasını dedim.

maşallah genişlik de konya ovası mübarek. gerçi erkek aldatınca elinin kiri oluyo doğrudur.
bunların o kadınlara yaptığı resmen insan hakları ihlaliydi.
ben olsam aihm'ye başvururdum.
https://m.youtube.com/wat...t=1267s&v=H0MDTFBhn5I

Az önce youtube da rastladığım izledikce kendine bağlayan yarışma.

Bunu daha önce nasıl keşfetmedim hahah.
sevgilimin izle diye attığı program.

Modeller sözleşmeyi okumadan mı geliyor ? adam saçın benim istediğimi yapıyor diyor, o da zırlıyor. Okusana kardeşim.
ya da kuaför okusun.
ya da olay düzmece.
Herkesi ya berbat bir bakır ya da sahte sapsarı bir renkle gönderdikleri yarışma.

Tipik rengi tutturamamış amatör boyaması.

Bir günde bir kaç saatte saç 5 ton açılmaz kusura bakmayın.
Ya da 8-9 saatlik bir çalışma gerektirir. Çünkü tabi ki de renge hareket de kalacaksın.

O yüzden yarışmanın formatı baştan saçma.

Modeller de zırlayıp duruyorlar zaten.

Ama işsiz zamanlarda izleniyor orası ayrı.

Edit: bir de koyu saça sarı ombre olayı var. Ahahahahahaha.

Not: program kurgu. Çoğu model aslında oyuncu.
yayınlandığı zaman bütün kuaförlerde müzik yerine açık olan kuaförü anlatan star tv de yayınlanan program.
Manik depresif bir teyze katıldı canım ya.
varoş ötesi bir program.
az önce denk geldim de kuaförüme bin kere şükrettirdi.
ayrıca nedense 5 kuaförden en az 3'ü sanki gey.
An itibariyle totoş bi kuaförümsünün yarıştığı program. Bu kuaför değil kesinlikle berber olmalıymış.
Şu an merve isimli manyak bir kezban tarafından işkenceye uğrayan bir kuaförü barındıran program. Evladım olsa mikerim kızı.
Edit: hande imiş. Kemçük karı.
''büyük ikramiye 10.000 tl'' ibaresini görünce dumura uğradığım yarışma!

anladığım kadarıyla bu insanlar 5 günlük çekim boyunca stüdyoda mesai harcıyor.
iyi bir kuaför zaten stüdyoda harcayacağı sürede 10.000 tl kazanır.
ki 1 kişinin kazanacağı kesin ise ne için ne riske atılıyor diye düşündürmüştür.
Katılan kadınları olduğundan bin kat daha çirkinleştiren yarışma.
Bi insanın sikko bir yarismadan alacağı 10.000 lira için nasıl birini bu kadar ağlatabilecegini gösteren program.

Bi insana kısa bi saç kesersin anlarım. Ama kızda cannibal corpseun vokali gibi boyun var. Ensesi çıktı ortaya kocaman kafası zaten yuvarlak. Yakışsa neyse.

Insani kuaforden tiksindiren program. Dün kendi kuaforumu öptüm alnından resmen.

Edit: he biladerim he show dünyası he bunlar hep kandırmaca. Bilmiyoruz biz sanki.
kiza sacina hic dokunmuycam deyip sirma saclarin arkasini erkek saci onleri de upuzun birakan yarişma, ne guldum be.
yolda bana niye denk gelmiyolar lan proğrami.
bu hafta, tanidigim bir beyin yariştigi yarişma. kesin alir diyolar..

yalnizca kesiyolar, bi de model ayni, yaratici olmalilar biraz.
tekrarını arada internette izlediğim, varoş kuaförlerin soytarıdan hallice giyinip, saçları budayıp sonra başımıza stylist kesilen programdır. ucundan azıcık alıcam diye kısacık kesilen saça çok güzel kaynak yapıyoruz diyen zihniyetten hala gram öteye gidilmemiştir.
Bizim burdaki bölümü yayınlanan program.
Şu an ki bölümü bizim burda çekilmiş olan program.
bizim burda kuaför ne arar la.
kadini gote ceviren proğram.
an itibariyle eşi sarı saç istiyor diye siyah saçlarını sarıya dönüştürmek isteyen bir kadının olduğu yarışma. bu mevzu yüzünden aylardır ayrıymış eşinden hanımefendi. evlenmeden önce sarışındım diyor. ulan ne zaman bu kadar somut temelli ilişkilerimiz olmaya başladı? bi insan sırf saçları sarı diye biriyle evlenirmi?allah akıl fikir ve samimi hayatlar versin herkese.
edit: imla
tüm dingilleri bir araya toplamış yarışma mı program mı anlam veremedigim.

edit: erkeklerden bahsediyorum, pardooon erkek mi dedim..
çok güzel yarışma. kesinlikle çok heyecanlı hergün izliyom.
modellerin ajanslardan getirildiği, fakat sanki yolda rastlanmış gibi prodüksiyon yapıldığı yarışma. yine de vakit öldürtüyor.