bugün

(bkz: hermoni grencir)
kendisi çok ünlü bir şarkıcıdır. ifşa ediyorum: yıldız tilbe.
ifşa edemem ama erkek yazar.
yazarlar arasında muhtemelen şu konuşma geçmiştir:

-hişş
+efendim
-ben
+evet, sen?
-ünlü biriyim
+ne kadar?
-çok değil ama olucak inşallah.
+nası olcakmış o iş?
-senin sayende.bak şimdi, hemen gidip sözlüğe başlık açıyosun. sözlükteki ünlü biri tarzı bi başlık işte.böyle yapınca noluyo? bi gizem bi bilinmezlikle karışık hava oluşuyo tamam mı?
+ee ne işine yarıcak ki bu senin. ciddiye alınmadı hiç başlık. herkes dalga geçiyor.
-ilk entriler hep öyle olur merak etme.kimse inanmak istemez ilk entrilerde şakalar yapılır.ama sonraki entrilere bak birileri sahiden sözlükte öyle biri var tarzı bişeyler yazcak.
+ aa sahiden yazdı lan!
-ne sandın heheh
+yoksa...
-aynen, yönetimde bana çalışıyor. zall ile konuştum, bütün entriler ayarlandı.kendimi yavaş yavaş ifşa edicem. sonra hürriyet kelebek'de bi röportaj, haber sitelerinde "o ünlü de uludağ sözlük yazarı çıktı!" başlıklı bi haber.oradan yürüyeceğim işte.
+zall'ın ne çıkarı var bu işte onu anlamadım ben.
-yazar olduğuna emin misin sen bu sözlükte? nası anlamazsın. o da röportaj verecek, birkaç televizyon programına falan katılacak. "sözlüğümüz ünlülere her zaman açıktı, işte bunu göstermiş olduk" minvalinde açıklamalar yapacak.
+bi nevi birbirinizin sırtını kaşıma yani sizinki...
-aynen, hart hurt. neyse bak adam entri girmiş bizim başlığa, "gerçekleşme ihtimali yüzde sıfır olan önermedir" demiş. çabuk özel mesaj at ona, varmış öyle biri falan de.
+hemmen hallediyorum.
-kaptın işi ha.
+ayıpsın.
Ünlü dediği, arka sokaklardaki kurt köpek. (bkz: garip)
sizi yiyordur.

zengin zengimim,
güzel güzelim,
yakışıklı yakışıklıyım,
ünlü ünlüyüm,

demez.

diyorsa; topukları göte vurarak kaçın!