bugün

kan kardeşten duyulursa yüzde hınzır bir gülümseme yaratacak, ama sevgiliden duyulursa tepenin tasını attıracak cümle. siz siz olun sevgilinize söylemeyin.

- sen bunları nerden biliyosun bakiim?
+ eee ben çok gördüm çok geçirdim aşkım...
- çektir git lütfen.
her lafı kuku ve pipiye bağlamaktan kaynaklanır..geçirmek görmek filan..e haliyle karşınızdakini doğramaya filan götürür bu laflar adamı..ne gördün ki sen yavriii , diyerek soğuk sulardan çıkan şahin k havası verilip gülünebilinir de bu lafa ama bu kadar kompleksiz kişi memleket sınırlarında yaşamıyo..
hadi bi de başka yönden bakalım , babannenin toruna nasihat verirken ettiği laflardan biridir..şimdi o sevgiliyi koruma kollama ve geçmişindeki kocaman pipili gölgelerle savaşma modundan , iyi evlat moduna geç bakalım osman..onu da indir!
karşı tarafın daha toy görüldüğünü belirtmek amaçlı söylenen alaycı ve bir o kadar da kibirli söz grubudur. değişik tarzlarda olanları vardır ; evlerden ırak.

- bizim zamanımızda ...
- sen bilmezsin yine bir gün ...
- tabi siz yoktunuz o zamanlar ...
- benim yaşadıklarım varya ...
- roman olurum ulan ben ... *
Yaş ortalaması 18-25 arası duyuyorsanız bir daha düşünün derim ve üstüne de hadi len dediğim kişidir.Bir kaç muhabbet sonunda aslında bir boktan çakmayan artist kişi modellemesi olduğunu anlarsınız.