bugün

Gaziantep-izmir arasında birazdan yola çıkacağım firma. Koltuk arasını az daha dar yapsalar götümüz havada gidecek aq. Götüm arka koltuğa dizim ön koltuğa yaslandı zaten. Hayır uzun da değilim, 1,74 boyunda biriyim. 1,90 lık biri binse götü havada gitmezse şerefsizim.
Seni seçen aklıma tüküreyim. Dışarısı -4 içerisi 41 derece.yazın bile yün yorganla yatan ne yaparsan yap üşüyen bir bünyem var normalde. Sıcaktan öleceğiz tüm otobüs olarak. Öndeki abi atletle oturuyor. Arkadaki ergen genç "zaten sıcak kes sesini " diye telefondan sevgilisiyle kavga ediyor. Minik bir Kızçe uykusundan uyanıp konuşmayı söktü "anne cıcaaağk" deyü ağlıyor hızımızı alamayıp tüm otobüs soyunucaz Adana'ya inince de tüm otobüsü böyle gören Adanalılar hepimizi kurşuna dizecek. içimizden gönüllü seçerek şoför abiye durumu anlattığımızda adam bize çemkirip kısınca ben üşüyom dedi.kışın sıcaktan ölen bir otobüs dolusu insan olarak tarihe geçeceğiz mk.
Biraz sonra muaviniyle birbirimize girecegimiz otobus sirketi.

Tamam iyi hos cocuksun giderin var da pat diye adamin koluna carpip adammi uyandirilir.
gaziantep'in otobüs firmasıdır ve 2012 yılında adana tekir mevkiinde bu firmaya bağlı bir otobüsün kazasına ve bazı insanların ölümüne şahit oldum. otobüs bir meyve kamyonuyla çarpışmıştı. galiba komyon şoförü uyumuş. gerçekten zor bir durumdu. ben arabadaydım ve bu otobüsle aynı dinlenme tesisinde durmuştuk. otobüsün muavini antep şivesiyle konuşuyordu ve çok komikti. bu şive bana komik gelmişti. muavin, babamla siyaset falan konuşmuştu. daha sonra galiba muavini de ambulansa bindirirlerken gördüm.
Yolcuların rahat etmemesi için herşey düşünülmüş bu firmanın otobüslerinde. Modeli gereği koltuk arası mesafe dardır onu anlarım. Peki neden cam kenarı koltuğun kolluğu var? Evet, hani o koltuğun yanından dirseğinizi koymak için kaldırdığınız şey. Üstelik kapatamıyorsunuz. Muhteşem değil mi? Daha bitmedi!

"Koltuk arkası tv" leri biliyorsunuz. Artık her otobüste var. Bunlarda usb girişleri vardır kendi müzik veya videolarızı izlemek, cep telefonlarızı şarj etmeniz için. Ve tahmin edin bakalım.. Evet bu otobüste usb girişleri bilerek kırılmış! Harika!

internet zaten allaha emanet. Var ama yok...

Sonra neden seç turizm standının önü dolu da, ben turizminki değil. Türkiye' de hiçbir şirket seç turizm kadar olamaz.
gaziantep in seçten sonra gelen en ünlü otobüs şirketidir. diğerleri ise çayırağası ve fındıklı torostur.
öncelikle belirtmeliyim ki ben turizm firmasına travego katan ilk şirketlerden biridir.
ayrıca türkiye nin ilk renkli firmasıdır. travegolarının yanında ki mavi bazen sarı bazen de kırmızı ama sürekli başka bir rengi taşıyan çeşitli travegoları vardır.
hizmetide beğenilmektedir. bundan bir süre önce çoğunluk ellerinde ki setraları artık filolarından çıkarmışlardır. hoş setralarıda güzeldi ama.
şu an itibariyle travegodan başka otobüsleri bulunmamaktadır.
bir de galiba iki sene önceydi kamil koçun kaza geçirmiş bir neoplan starliner otobüsünü satın alarak tamir ve bakımlar sayesinde filoya sokmuştur. tek neoplan o dur zaten filosundaki.
ego budur!1 diyen otobüs firması.
bir kamil koç değil.
Cemaat şirketidir.
diğer firmalarda yer kalmadığından antep-adana arası yolculuk için binmek zorunda kaldığım, muhtemelen otobüs modeli itibariyle dünyanın en dar koltuk arası mesafesine, buna mukabil en hıyar muavin ve yolcu profiline sahip saçma ötesi otobüs firması. ukalalık potansiyeli yüksek bilumum insanla muhattap olmak istemiyorsanız mecbur kalmadıkça tercih etmeyin derim, çayırağası iyidir.
her otobüsünde internet bağlantısı ve her koltuk için özel video, müzik ve tv yayını yapan ekranlar mevcuttur.
gaziantepin kaliteli otobüs firmalarındandır.
Yolcularına 5 saat kesintisiz mahmut tuncer show vb tarzı şeyler izleten ve kimsenin bu duruma itiraz etmediği, itiraz edenlere mal muamelesi yapan otobüslerin çalıştığı karayolu taşıma şirketi.
özkeleş şirketler grubuna aittir.
gaziantep' in en çok yolcu taşıyan otobüs firması.