bugün

kraken yavrusunun yanında garsona meze tarif ediyordur.
umarım asıl altında yatan anlam da aynıdır. şu an paradan başka birşey isteyen kadın sayısı çok azaldı. her yerde şahit oluyorum. birşeyi zorla aldırmak için kavga ediyor kadın sevgilisine.
böyle bir kız bulayım anında basacam hökümet nigahını.

not: ciddiyim.
o sadece der ama yemez .

söz verenleri yemin edenleri filan da boldur ama yalan tabi .

gerçek aşklar eskiden di çok eskiden .

aşkı bitirecek etkenler çoğaldı artık . bu etkenler ile savaşacak sevgili 1000 de 1 kadar dır .

canım cicim yalan yani . direkt yalan .
Ocaginiza incir agaci dikecektir. Sogan bu soğan.
Kölesi olunacak kızdır.
Soğan hem kokar hem şimdi pahalı. Zaten midesi yok olur insanın be yana yana bu laf hangi kafayla söylemiş ki.

Simit ayran uyar bana.
reflüsü varsa aman yemesin, hem cebi yakar hem mideyi.
Valla kuru ekmek seven kizlar tercih sebebidir. Zira soganin kilosu 4 lira.

Ayrica gastritim var, evlenemeyiz guzel kiz.
masaya soğanı koyup yumruğuyla kıramıyorsa boş konuşuyordur.
iki yıl sonra;

karşı komşunun kocasına burma bilezik ilen tek taş takmış karısına, nah beyle sen ne taktın bana boyun posun devrilmesin bey. Yok sana bugün yatakta uyumak gah gah get kanepeye bile der. Uyanın beyler, oyuna gelmeyin maddiat onemli.*
der tabi soğan 6 lira olmuş.
Y a l a n .

Entri.
Henüz hiç denk gelmediğim kızdır, chicken mushroom dan kötüsünü yerim diyeni görmek nasib olmamıştır. Belki bir gün karşılaşırızdır.

En son ortak arkadaş vesilesi ile tanıştığımız bir kızla taksimde bir mekanda içtik, eğlendik, çıkışta “ acıktığını” söyledi. Bende istiklal’de hazzo pulonun içinde hemşerilerimin 21 ocakbaşı var oraya gidelimmi diye sordum, hanım kızımız kabul etti, gittik. Diyarbakır’lı tanıdık garsonlardan biri geldi sipariş almaya, kendisi garsona “fettucini alfredo istiyorum” deyince rezil oldum tabi, yan masamızda ki bebek gibi ingiliz turist kız; rakı ile ciğer kebabı yerken bizim konyalı kız, ocakbaşında fettucini alfredo istiyor. Çelişkinin kralı yaşandı resmen.
Zaten ordan sonra bir daha görüşmedik kendisiyle. Hali hazırda standartlar bu kadar yüksekken zordur soğan ekmek yerim diyen kız zor.
Ben demem direk yerim soğan ekmeği. Soğan ekmek reddedilir mi ya?
(bkz: vay servet avcısı vay)
Ben de yerim; kim uğraşacak yemek yapmakla.
Söler ama söylerken erkek arkadaşının son model arabasında söyler hatta şarkısını söyler, götün teki olan insandır, alevlendim gece gece amk.
Yalan söyleyen kızdır. Paranız yoksa kızlar nezdinde görünmez elemansınız gencolar.

Kızlar Parası olmayan erkeği böcekten farksız görürler. Demedi demeyin abinizi dinleyin.
Soğan ekmek diye bi mekan var mı bilmiyorum ama buradan modöratöre açık çağrımdır şu bağlaç olan '' de'' nin ayrı yazılmadığı başlıklar silinsin.
Yalancının tekidir. Kız milleti uydurup durur. Evet.
soğanın kilosunun 6 tl olduğundan bihaber kızdır. patates haşlama yerse olur.
Cefakar ve vefakar, evlenilesi kızdır.
oha o kadar param yok diyeceğim kızdır.
et döner neyine yetmedi lan karı.