bugün

yakışıklı ve zengin bir insan bulunca tekmeyi basacak olan abladır; yol yapıyordur.
yakışıklı ve zengin bir insan bulunca tekmeyi basacak olan abladır; yol yapıyordur.
Buyuk ihtimalle cok cirkin ve tipsizsin demek istiyordur.
Hakaret etmektedir.
Ne mutlu o kızadır. Doğrusunu yapan kızdır. Hem Allah onlar karı koca olunca inşallah birbirlerine sıcaklığı verecektir. Hatta benim çalıştığım kurumdan arkadaşım kendisi Bursalı ve gazintepten kız aldı ve evliler. Ben kızı görmedim ama arkadaşımın anlattığına göre eşi güzel bir bayan değilmiş sırf dindar bir kız diye evlenmiş ve halinden memnun olduğunu dile getirmişti. Yoksa görüntü, imajda bir yere kadar. Evde Allahın anıldığı evlilik yapmak çok önemli olduğunu arkadaşım bizzat yaşayarak ve hanımıyla iyi geçinerek bana örnek oluyor. Geçinmek çok önemli. Dolayısıyla iki kişinin ruh güzelliği..
Keşke bir bağış yapsanız da insanlığınıza aşık olmaya fırsat Bıraksanız.
bugun issizlikten evlilik programi izlemis insan basligidir.
Doğru söylüyorsa tebrik etmek gerekir, günümüzde insanlığı görmemizi engelleyen para, makam, güzellik ve yakışıklılık engellerini aşıp insanlığa aşık olmak büyük bir başarıdır.
yok böyle bir şey. yani böyle bir kız.
böyle kızla sevgili olmuştum bir keresinde. gidip açılmıştım arkadaş kalmak istemişti sonra konuşmaya devam ettik bu sefer 2 ay sonra kendisi geldi sevgili olmak istedi. ne değişti dediğimde böyle demişti. çok sürmedi zaten. demek ki önemli olan insanlık değilmiş.
hani sen kenarda köşede kimseye yazma, cebimde dur, belki beni iyi silken olmaz ise, akabinde sana dönerim demeyip, üstü kapalı olarak ben senin insanlığına aşık oldum diyen, samimiyetsiz, cibiliyetsiz, karaktersiz, kız beyanatıdır.
herkesten farklı olmaya çalışan kızdır. olsundur.
Eğer böyle birisi varsa bakın varsa diyorum (vardır, belki de karşıma çıkmadı) nikahı basarım. Net.
evleneceksin onunla benim yapacağım gibi.
Çok güzel diyor da beni gene de düşündürüyor.
O nasıl bir insanlıkmış arkadaş görmedik bugüne kadar.
Muhtemelen adamda tip yoktur, para boktur, kız hojdur. Neden ben der adam. Çünkü adam biraz çok afedersiniz yarrak kafalıdır. Kadın ben senin cüzdanına aşığım diyemeyeceği için insanlık, komiklik ve benzeri sikimsonik şeyler sallar. Parası yoksa sikerler insanlığı.