bugün

Senden daha iyilerini hakediyorum demek istemekte, ama itiraf edememektedir.
"Sen beni haketmiyorsun." cümlesinin kibarlaştırılmış hali ile ayrılan sevgilidir.
Sen onu hak etmiyorsundur o daha iyilerine layıktır açıkçası kimse hatayi kendinde bulmaz kimse demeyelim de bu cümleyi kuranlar bu klişelerin insan gözündeki değerini bilmesine rağmen kullanıyorlar.
"Tamam çekilebilirsin." denecek sevgilidir.

Sıradakiiiiii
Sen beni haketmiyorsun demek ister ve s.ktirip gider.
(bkz: Az özgüven)
Bu laftan sonra karşındaki bütün şansını yitirmiştir.
o öyle değildir öyle olsa duramazsın.

ben seni haketmiyorum değil,
ben seni paketliyorum'dur o.
başka birini bulmuştur, sözde teselli ettiğini sanıyodur. yada şımarıklıkta olabilir.
Evet denilip akabinde osmanlı tokatı basılarak olay yerinden uzaklaşılmalıdır.
aldatmıştır, bir bok yemiştir, içini rahatlatmaya çalışıyordur.
Ayrılırken karşısındakinden en az tepki görmeye çalışan, muhtemelen ayrılma sebebi başka birini bulmuş olması olan klişe sevgilidir.
Vurduruyordur.

vurdurmayıp aldatıyor da olabilir. Düşman başına.
ilişkinin sonuna geldiğinizi ifade eden sevgilidir. yapılması gereken tek çıkarım da budur. zira sebep konusu sadece hayal gücünüzle şekillenecektir. bitirmeyi kafaya koymuş olan tarafın görüşüne saygı duyulamasa da gidişine sessiz kalabilmeyi gerektirir.
ilişkiyi devam ettirecek götüm yok demektir.
yeni birini bulmuştur. evet.
Aslında bir bakıma doğruyu söylüyordur. Siz ona bu fikrin yanlış olduğunu söyleyip ilişkinize kaldığınız yerden devam ederseniz bir süre sonra "sen beni haketmiyorsun" şekli alır olay. O yüzden bu sözü duyunca ilk olarak gerçeklik payını analiz etmeniz çok önemli. Biz; ne denizler geçip de, küçücük su birikintisinde boğulan babayiğit aşıklar gördük...
Farkında değildir ama harbiden haketmiyordur.
Yaratıcı olmayan sevgilidir. Başka bir replik bulmak için uğraşmak istememişte olabilir bu daha vahimdir.
Sevgilisiyle kavga etmiş ve kendi kendine triplere girmiş sevgilidir.
Biraz daha yaratıcı olması gereken sevgili.
Eski sevgilim evet haklıydı bende terk ettim.
Yeni sevgili yapmıştır garanti. Bir de "benden daha iyilerine layıksın" klişesi.
hak etmeyeceği şeyler yapmıştır. kaçın!
Bunu dedigi andan itibaren artik hakli olan eski sevgilidir.
Artık daha yaratıcı olsanız da giderken az da olsa zeka pırıltısı gosterseniz.