bugün

Şimdi öyle mi olduk amınakodumun diye karşılık vermek istedim az önce.
Allahtan açılmamıştım. Yakın arkadaşlarını sordum, aralarında beni de söyledi. Ucundan yırttık beyler.
Peki onca o kalpler, yüzü kızarmlı emojiler, sabaha kadar konuşmalar neydi amk? Bana bunun açıklamasını ver tamam diyeceğim.
Edit:
Yanlış anlamış amk. Yakınların kim diye anlamış arkadaşı anlamamış. Soğuk yapınca biraz anladı olayı. Özür diledi barıştık öpüştük sarıldık. Çocuğumuzun adını uladağ koyacağız (:

Aylar sonra gelen edit (15 temmuz 2017)
Evet, merhaba tekrardan. Her şey iyi giderken bir anda ben sana umut veriyorum galiba, arkadaş olarak görüyorum ben seni artık dedi. Hiçbir sebep yokken. Ne diyim, mutluydum ya. Mutlu ediyordu. Keşke onun hakkında bana söylenen her şeye karşı çıkmasaydım. Önüme kim geldiyse o böyle böyle bir kızdır demişti. Keşke dinleseydim. Ama aşk işte. Ne dersin. Ne yaparsın? O bana koca ayım, ben ona pandam derdim. Yolun açık olsun dünyanın en tatlı pandası.
"Arkadasligimizin bozulması istemem."
aynen bende öyle düşünüyorum.
- ben seni arkadaş olarak görüyorum ahmet.
+ görüyor ve arttırıyorum; ben seni cinsel obje olarak görüyorum.
- oha ahmet oha, hayvan ahmet, bok ye ahmet ben gidiyorum.
ben seni eniştem olarak görüyorum.
vurdurun, geçer.

2017 yılında hala karı kız peşinde koşan acizleri görmek insanı üzüyor.
Gözlerin bozukmuş anlamış olduk.
günlerce gayet samimi konuşan er kişisinin kızın adım atması karşısında kurduğu en samimiyetsiz cümle.
kızların da adım atması gerekliymis.

samimiyetsizsiniz.
Tipim değilsinin yumuşatılmış versiyonudur.
görsel
sizi sevgili olarak görmeyenin arkadaş olarak da görmeyeceğini düşünüyorum. size ihtiyaç duymayacaktır. onun için olmasanız da olur aslında.

yalandan ibaret olan bir cümledir.
Kızın ağzından duyduğum cümle. Onu biraz olsun mutlu etmek için herşeyi yaptım gidip ona açılmak kalmıştı sadece ama daha açılmadan seni dost olarak görüyorumu duydum ve yıkıldım. Aslında uzaklaşmam gerekiyor ama başka takıldığı kimsede yok bana akıl verin sözlük yazarları
Devamında: "Bana iyi geliyorsun."

diyorsa o kişiden koşarak uzaklaş.
ben seni arkadaş olarak ölüyorum.
Bu her iki cins içinde dile getiriyorum.
Demeyin bunu... ilgilenmiyorum demek zor değil. Şu zamana kadar başıma gelmedi genellikle ayrımı iyi yaparım.
Allah düşman başına versin..
bunu söyleyen kadınla evleniyorum yakında...
Bir soğuma nedeni olan söz.
" amma velakin ben seni arkadaş olarak göremeyecek durumdayım" diye cevap verilip gidilmesini gerektirir.
Bana kölelik etmeni istiyorum ama sikişmek de istemiyorum demektir.
Bunu söyleyen insana, ısrarcı olmak, lafı uzatmak, ikna etmeye uğraşmak gereksiz ve anlamsızdır.
Nazikçe, " sana karşı duygu beslemiyorum, bana uygun değilsin ama arkadaşlığını seviyorum" demek istiyordur.
Bunda anlaşılmayacak ne var?
tipini sikeyim diyemeyen hatun,
seninle sevişmek istemiyorum diyemeyen hatun,
malın tekisin ilgi çekici gelmiyorsun diyemeyen hatun,
boş adamla işim olmaz diyemeyen hatunun genelde söylediği cümle. özetle.
kadınlar sahtekar riyakar ve yalancıdır. pembe dahi olsa yalan söylerler. bir de olaya baksanıza.. işi şirinleştirmek için pembeye falan boyarlar. ama işte kadın gibi kadın olsa dürüst olur gerçek sebebi neyse onu söyler. içindeki ezik ihtiyaç mağduru kişinin sesidir seni arkadaş olarak görüyorum. bir nevi yedek ilk yardım kiti görevi görmenizi sağlayan cümleciktir.
bu cümleyi duyduğunuz an isterse 15 yıllık arkadaşınız olsun. direk allah kitap ana avrat geçmiş gelecek feriştah bırakmayın sövün gitsin. böylece bir daha barışma ihtinmaliniz de ortadan kalkmış olur.
her erkeğin hayatının bir bölümünde mutlaka duyduğu hatta maruz kaldığı sözdür.

kolay gelsin.
Ya biriyle konuşuyorum şu sıralar ve sen çok çirkinsin tipim değilsin ondan arkadaş kalalım yani.
bi nevi sen benim için sıradan bir insansın demektir olsan da olur olmasan da olur demektir. görmemezlikten gelse daha az acıtır canı.
sıkmamak lazım canı, karşı tarafın gözleri bozuksa demek ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar