bugün

amcığına kuvvet diye cevap verilip oracıkta eşeklere siktirilmesi gerekilen kadın.
Sen bu işlerde yenisin galiba o öyle olmaz gel sana doğrusunu anlatıyım derse işte o zaman göt anı olur.
Kaşar deyince de ayrılır.
(bkz: nemfomani)
kendine güvenen ve erkekleri siklemeyen kadındır.
samimidir, doğrucudur ancak bizim bünyelere gelmez.
- ben seni aldatıyorum
+ yaw tamam alırıııız.
iddiada her maç sonucuna karşılıklı gol yazan kadındır.
Eğer adam rize'liyse kadının son sözleridir.
kafası güzel kadındır. o kadar kafası güzeldir ki ayaklarının yere basmıyor zannediyordur ama o erkek arkadaşı veya kocası herneyse onun kendine getirecektir ayakları yere kıçı sedyeye değecektir. dayağı tasvip etmem ama burası Türkiye.
vurduruyordur.
yaptığı iğrenç de olsa onurlu kadındır.en azından ,başka birinden öğrenmiyor ya da yatakta basmak zorunda kalmıyor olacaksınız.yani en azından mal hissetmeyeceksiniz böle bir kadın karşınızdayken.ha bir de bir kadın seni aldatıp,20 sene süren evliliğinde sana yakalanmamış olabilirdi.bu kimin başına geldiyse, şansız değil çok şanslısın dostum...
aldattığı halde gizleyen kadından daha iyi bir kadındır. erkek ya buna katlanarak yaşar ya da terk eder, vakit kaybı olmaz.
şaşırılmaması gerekendir, böyle yapmayı severler.
Aldattım demiyor yalnız, aldatıyorum diyor. Ahaha erkekten önce davranmış ama erkekler bundan pek hoşlanmaz tatlım. Dediğim kadın.
Bir de afetim beklermiş gibi söylemesi sinir bozucu olan durumdur, Allah yardımcımız olsun beyler böyle kadınlarda var işiniz zor.