bugün

Gözlerim de maviymis. Sonradan türk olmusum.
O da bir şey mi? Ben küçükken zenciymişim! Dedirten başlıktır.
1.35 türk kızlarının kendilerini avutma sözlerinden yalnızca birisidir.

Gerçi sarışın olduklarını iddia ettikleri zamanla aralarındaki boy farkının en fazla 5 cm olduğunu düşünüyorum.
Hayatım boyunca hiç başvurmadığım söylem. Çocukken de kavruk, her daim kavruk.
çok da sikimdeydi.
Kahverengiymiştir o sarı olsaydı duramazdın .
Harbiden yasadigim durumdur ama baktim ki herkes diyor, bende fotograflarimi konusturmaya basladim. Kucukken sarisinmisim diyenlerin. Cogu kucukken kumralken buyuyunce koyu kahve saca sahip olur baska aciklamasi yok.
değişik bir inanıştır. bir de bebekken mavi gözlü olanlar ve ağlayınca gözleri yeşil olanlar var.
Ve hala sarışınım diye devam eden cümledir.
bin yıllık geyiktir.

bu arada gerçekten ben küçükken sarışınmışım.
Ayrıca turklerin europid/alpinid fenotipinde oldugundan oturu sarisin turk sarisin Avusturya’lı kadar normaldir.

Bizim orasının (girasun) usaklarini alip isviçre&norveç&irlanda usaklari diye tanitsaniz (ben tanittim) kimse cakmaz durumu, alpertunna yoldasiniz yedi (7) yasinaca platin sarısı saca egemen idi.

istanbul’un pis havası bozdu beni, oldu sana dark blonde (karanlik sarisin).
Türk dili edebiyatı ve zaman kargaşası yaşanan başlık.
Ben de sarışın mavi gözlüydüm. Şu an yeşil gözlü kumral saçlıyım. Siyah daç kahverengi göz olursa evrimi tamamlayacağım.
Herkesin sarfettigi cümle.
Bir ben değildim herhalde mk.

Ama bazılarının ki mesela doğru abim suan esmer küçükken sapsarisinmis mk.
Benim de üç tane kolum varmis.
ben hala sarışınım, hayatta hiç faydasını görmedim. gereksiz bir şey demek ki.
iskandinav ülkelerinde falan pek geçerliliği olmayan cümledir.

ülkemizde de genelde tıkanan konuşmalarda erkeğin kadına karşı oynadığı çelimsiz kozlardan biridir.
Ben de küçükken sarışındım allah sizi inandırsın hala sarışınım ama bir numarasını görmedim.
Kirpikleri sarı olmayana sarışın demiyorum. O yüzden çoğu yalan.
Küçükken kel idim hala kelim. Hala böyleyim hala kulaklarım yamuk.
görsel
görsel
kanıtlar mı bilmiyorum ama bir miktar öyle
Benimde tenim parlak bembeyazdı ama böyle süt beyaz. Saçlarım ve gözüm ise simsiyahtı. Çocukluk resimlerime bakınca öpesim geliyor. Sonrasında Birde aynaya bakıyorum ve ben:

görsel
Benim de etrafımdakilere hep dediğim cümle.
0-3 yaştan bahsediyorum. Sonra birden simsiyah saça dönmüşüm. Üstelik bunu kimseye inandıramıyorum. Muhtemelen bu başlıktaki herkes de inandıramamıştır ama Üzülmeyin ben hepinizin küçükken sarışın olduğuna tüm kalbimle inandım.
Bana uyuyor, civciv gibiydim, simdi kumralim.
görsel
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim.