bugün

Hislerin en güzelidir.

- Evlenmek için takla atmazsın
- Akıllara zarar masraflara girmezsin
- Özgürlüğün kısıtlanmaz
- Geçim derdiniz evlilikte yaşananlara göre %80 yok olur
- Aile geçindireceğim diye sabah akşam çalışmazsın
- Çocuğunun sorunlarıyla uğraşmazsın
diye up uzzaaaaaaarr gider bu.
An itibariyle hissedilen.
17 yaşımdan beri bana hakim olan his... 21 oldum hala aynı hislere sahibim. Takıntılı bir insanım aynı zamanda inat ve dediğim dedik... Beni anlayan değil hisseden birini istiyorum. Ayrıca yakışıklıyım ama yetmiyor... kısmet olmadımı olmuyor.
çok zor.
Valla işim yok sevgilim yok hissetmeme gerek yok aşikar zaten.
Evlenemem değil de evlenmek istemiyorum hissi çokça gelen durum.

Ya kim çekecek şimdi o kadar teferruatı.
Arada bir gelmiyor değil,kendimi böyle 40 yaşına gelmiş kreş açmış tüm gününü ordaki çocuklarla geçiren bir bayan olarak görüyorum bazen.
evlenip napıcan amk. bunlar hep hala tarım kültüründe kalmanın sonucları. bak mesela benim atalarım yıllardır sehirli hic aklıma evlilik falan gelmiyor. azcık sehirli kulturune adapte olun gencler. ya sehirli olun ya koylu. yoksa boyle got gibi ortada kalıyorsunuz.
Bendede olan histir bi ara ailem görücü usulü evlendirmeye kalktığında kaybolmaya yüz tutmuştu yavaştan sictik demiştim sonrasında verdiğim tepki karşısında geri adım atmak zorunda kalmıştı canım ailem neyse simdilik bi duradursun evlilik falan zamanı geldiğinde oda olacaktır muhakkak.
Her gün günün belli saatlerinde gelen histir.
Bende de vardı geçen hafta ya kadar.
aynı gün iki düğün vardı malum düğün sezonu.
iki damada da baktım mallar amk sonra lavaboya gittim kendime baktım ulan şu damatlık giyenlere on çekersin dedim. Harbiden evlenenler mallıklarından evleniyor birbirlerini aldatan yalan söyleyen o kadar çok insan var ki etrafımızda evliliği sadece toplum baskısından yapıyorlar yani siktir et rahat ol amk mal onlar.
Bu hisse sahip olanlar herkesten önce evlendiler.
net olarak kemal sunal'ın tarif ettiği durumdur.

http://www.youtube.com/watch?v=RyK-A_dGbBw
Sonunda sike sike evleneciğini anladığın zaman moral bozabilen bir his.
bir grup seks esnasında gelebileceği gibi düğün yeri için kaporo öderken bile devam edebilen bir histir. Korkacak bir şey yok. insan bünyesi çok kuvvetli.
Ben evlenemem hissi dogustan beri suregelen bir hissimdir. Ben nasil evleneyim kim alsin.
konuya gel.
son üç dort senedir içinde bulunduğum psikolojidir.
(bkz: sadece bana mı oluyor hissi)
Zaman zaman gelen hissiyat.

Benim gibi muşmulayı kim naapsın.
bana da arada gelen his. bazen acayip güzel yalnız yaşamak. bazen de keşke biri daha olsaydı şu koltukta diyorum. hem uyumadan önce sohbet ederdik, güzel olurdu.
içinde bulunduğum durumdur.
dünyadaki en korktuğum şeylerden biridir mutsuz olmak. Mutsuzluk, evlilikte muhtemel bir şeydir.
Evliliğe inanmıyorum ben. Oncun sorun etmiyorum
evlilik sözleşmeden ibaret artık , kişisel karşılıklı faydaya dayanan birliktelik , her iki tarafta bir şekilde kazanıyor . Mantık evlilikleri almış başını yürümüş köşede bir yerlerde platonik takılanlar var duygusal arkadaşlar onları şöyle sahneye alsak kazanan onlar olsa seveni sevin beyler bayanlar üzmeyin artık ...
tespite bak ya. bende de var vallaha.
koca bulamamış olmanın yan etkisidir.
ararsın bulamazsın, bulursun sana uymaz.. ah evrencimm ahhh sen benim olaydın