bugün

yalan söylüyordur. bal gibide önem veriyordur. aklı sıra kendini duygusal göstermeye çalışıyor. hepiniz tip ve para hastasısınız ulan be.
tamam sakinim.
kör olma ihtimali yüksek olan kızdır.
Kirli sakallı bir eleman bulduğunda size tekmeyi basacaktır.
yalan söylüyordur. hepinizi biliyorum ulan be maddiyat aşıkları.
Yalan söylüyordur.
Önemli olan içlik.
her kızın kafasında kurguladığı bir erkek modeli mutlaka vardır. fakat işin gerçeği şu ki; kızlar dış görünüşten hoşlanır, karakterine aşık olurlar. ayrıca sevdikleri kişi onlara her zaman güzeldir. aşın artık bunları ya. aksini inatla savunan kızın aşkta meşkte işi yoktur zaten.
Dış görüşüne değil de, beyaz çoraba tilt oluyorum. Allah rızası için giymeyin nolur..
zekaya, akademik başarıya ya da zenginliğe önem veriyor olabilir. yani yine sizlik bir durum yok arkadaşlar umutlanmayın.
Ha siktir bok denilesi kızdır, afedersiniz arkadaşlar.
cüzdan kalınsa demek.
en çok dış görünüşe önem veriyordur.
Kıyafetin içindekilere önem veriyor olabilir.
Ben önem vermiyorum arkadaaş. Benim için önemli olan benim görüşlerime uyup uymaması ve konuşacağımız ortak konu falan olması. Çok sıkıcı konuşurum bu arada. Tipi iyi olan birisini bulunca beraber olacağım kişiyi de bırakmam bu da şerefsizliktir.
doğru söylüyordur. hepsini katmamakla beraber artık ilk sırada cüzdanın tipi var. ne kadar kalınsa o kadar makbul ve iyi.
benimdir diyecektim ama yazılanlardan başıma bir iş geleceğini düşündüğümden diyemiyorum.
bizim bir arkadaş önem vermiyormuş. hem de zerre kadar. kendine özen göstermesi yeterliymiş dış görünüşten kasıttan bunu anlıyormuş.
hatta arkadaşın son eski sevgilisi çoğu insana göre "çirkin" diye nitelendirilen, kel, şaşı ve kendisinden kısa imiş. beyni güzel diye sevmiş.
Ağma olabilir. Dış görünüşü iyi de olmayabilir.