bugün

bugün gerçekten tipin önemli olmadığını anladım sevdiğim kız ve arkadaşı 1.50 boyunda 110 kilo (adamda bir göt var öyle böyle değil angelina da yok o göt) tek kaş tam anlamıyla bir kıroyla konuştuğunu gördüm. oh sohbetler gülücükler havada uçuşuyor allah sohbetinizi arttırsın demek istedim ama diyemedim sözlük yok benim öz güven sorunum var ben bugün bunu anladım 1.93 boyunda 70 kilo dalyan gibi adamsın sen daha utan çekin devam et böyle ikilemde kal daha yanına gitsemmi gitmesemmi diye ...ulan gitsek de ne konuşçaz hadi konuşçak konu bulduk o öz güveni nerden bulucaz işte sen bu kafada devam et sonra gider elin yerden bitme obez hobbitleri kızla sohbeti kurar. sende öyle mal gibi kenardan izlersin

edit:yazarken bile ikileme düşmüşüm lan bu ne biçim bir ruh halidir.
haplar gerçekten işe yarıyor.
Kuzen bana hala küs yüzümü görmek istemiyor.
erkeklere yüz vermeye gelmediğini anladim.
hep kizlar kezban olmasin gerektiginde ilk adimi atsin derler. sen adim atarsin naza çekerler. surundurmek lazim bunlari iste.
bana yuz verildigi an havalara girip mesaj atmiyorum, sonra uzulen ben oluyorum.
et sadece ve yalnızca tanıdığın kasaptan alınır, kipa, migros vs zibidilerden birinden değil.
hastayken sigara içmek iğrenç bir duygudur. aslında bunu dün anlamıştım ama olsun bugün de iyice idrak etmiş oldum.