bugün

(bkz: bir liselinin isyanı)
ikinci senem de de mahvettin beni ösym bu kadar mı olur ya. insanların hayalleriyle bir bok sanıp gitmek istediği üniversite hayalleriyle bu kadar oynamayın ya.
birazcık empati. birazcık!
şu üniye bi kapagı atayım, mezun olunca hepinizi satın alıp sikecegim.

edit: imla.

edit 2: ailemin holdingi ve hukuk burosu var, saygilar.
kim çıkardı alan sınavını? hanginiz?
sizin ve sürekli sistem değiştirmelerinizin anasını babasını hürriyetini cürriyetini msn arkadaşını kundaktaki bebesini 63 styla siksin.
(bkz: patlayan liseli)
yarın soracağınız en kıyıda köşede kalmış eserler için şimdiden ta amina koyim.
evet yarın soracağın o lanet yazarlardan korkuyorum beni korkutuyorsun ama hayatımı senin eline bırakmayacağım o lanet kitapçığını şimdiden nerene istiyorsan sok. bu benim hayatım ben nasıl istiyorsam öyle olacak.
5 net fen eksiğim çıktı , lütfen birdaha bakın lütfen .
netlerim neden benimkilerle aynı değil..?
bak hızlı hızlı sonuçları açıklamışsınız yanlışlık var bu sonuçlarda, ben 220 almış olamam, baştan kontrol edin yavaş yavaş acelem yok benim. (bkz: acele işe şeytan karışır)
acele işe öyle şeytanlar karışmış ki !
matematikten 15 doğrum var tekrar bakın 5 tir o.
35 yaşındayım lan ben! ne sınavı? matematikten ful yapmışım.
(bkz: ösym götümü ye)
ulan ösym, pazar gününe kadar yds sorularının cevapları elimde olmazsa dinamit döşeyeceğim ana binana.
4 tane doğrum nerede lan.

edit: 3 tanede sosyal yok
şifreler belli oldu mu, sayın ösym. elimize geçmedi hala mağduruz.
1 nisanla sorununuz ne ya? bildiğin inceden dalga geçiyonuz 2 yıldır bizle. lyslerde kodlamayla size 'nah' yapmayanın gözü çıksın.
abi şaka yapmıyon değ mi? gerçi yapsan da fark etmez. darbelerine alıştım ne de olsa.
2 sene oldu senden ve haksizliklarindan kurtulalı, bir daha Allah düşürmesin.
varya o kitapçıkları rulo yapıp genital bölgenize endeksleyin.
merhaba canım,
nasılsın? yoğunsun biliyorum pek ilgilenemezsin benimlde de, şey diycem sana ya , sende çıkma ihtimali olan sorular varmış. Onların bi fotokopisini çektirebilir miyim sorun olmazsa?
5 yıl öncesine kadar türkiyenin tskdan sonraki en güvenilir devlet kurumu iken şu gün geldiğin yere baktığımızda baya başarılı olduğunu görüyorum.
insanlar senin hazırladığın sınava hazırlanırken bile ümitsizlik ile çalışıyorlar. peşkeş çektiğin kişiler ile eşit şansa sahip olmadıkları için hem sana hem de mevcut duruma sövüyorlar.
böyle devam et. aferin.
Öncelikle Merhaba .

Hayatımı toplamda 7 saat 10 dakikalık bir zaman dilimine sıkıştırmanız gayyet saçma . Artık kabul etmeniz lazım , ülkeye yetenek sınavı şart . Benim yeteneğim mühendisliğe , arkadaşımın ki ise tıpa olabilir . Ve ortak dersler yüzünden kaybede biliriz . Sonuç olarak , LYS 2013 çok iyi 'Geçmiştir.' teşekkür ederim sayın ÖSYM bakanlığı .