bugün

ikimizde yalanci olabiliriz
ama benim sevgim gercekti.

o da benim malligim.
Demistin ya seni benim sevdigim gibi kimse sevemiycek diye, hakliymissin. Oyle ariyorum ki seni her seyde herkeste.. Bidaha asla birlikte olamayiz adim gibi biliyorum. Ama susturamiyorum icimdekileri iste. Senin beni sevdigin gibi seven olmadi, seven olmadi hatta.
Donup dolasip kendime sariyorum, benim salakligim diyorum.
Cok ozluyorum seni, cok.
ben bu yazıyı sana yazdım daha doğrusu nasıl yazdım ben yazdımda yazmadım mı dedim.
bu geliş gidişlerine bir anlam yüklemeli miyim bilmiyorum. ama bugünkü gelişin ve özellikle beni göremeyince bulunduğum odaya gelişin, çay içişin, çikolata ikram edişin vs. kafamı karıştırmadı değil. özellikle arkadaşların tepkileri kafamda gerçekten soru işareti oluşturdu. büyük konuşmak bu olsa gerek zamanında seni çok çekiştirmiştim...haa bana gelince eğer gerçekten tahmin ettiğim gibiyse tepkim ne olur bilmiyorum ama değilse de hayal kırıklığına uğramam ondan eminim.
korkuyorum, beni bırakma. pazarda annesini arayan küçük çocuklardan da beter korkuyorum. ellerimi tut bu sefer, kalbine götür, dünyanın en güzel ritmini dinlet bana. korkuyorum, ellerimi bırakma. hem üşür ki benim ellerim sen yoksan.
özledin mi beni? özledin mi ha? doğruyu söyle özledin mi?
hala, bana yapmış olduğun onca şeye rağmen, utanmadan beni arayıp hakkını helal et diyorsun. seni affetmediğimi ve hayatım boyuncada asla affetmiyeceğimi bildiğin halde. sana hakkımı helal ettim desem nolcak o zaman daha mı rahat gezceksin yeni sevgilinle, daha mı rahat tutcaksın ellerini, gözlerine baktığında için acımıcak mı şimdi acıdığı gibi, için rahatlıcak değil mi bir nebzede olsa, bana yaptıklarının acısı dincek belkide içinde, ama hayır affetmicem seni, asla hemde.kalbim etmedikten sonra helal ediyorum desem nolcak bunları hiç düşünmüyorsun değil mi. uyuyamıyormşssun geceleri öyle söylüyosun bide bana. şimdi anlamışssındır belki bana çektirdiklerini. sana son sözüm sadece şu; kendine iyi bak, hoşçakal.
Aradan onca zaman gecmesine ragmen neden ruyama geldin ki yine?
saygıdeğer sevgilim enterylerimi okumaktan vazgeç.
ben bu yazıyı sana yazdım nietzsche.
gugıldan seninle ilgili bir şey arıyordum bir türlü yazamadım senin o soyadını. beni bu gün onulmaz dertlere saldın niçe. senin soyadını kopyalayabilmek için kaç felsefe grubuna girip baktım biliyor musun? bilmiyorsun tabii.. neyse.
ben de uyuyorum.
entry okumak demişken, entrylerini okumayali uzun zaman oldu sevgili, yaşlanıyor muyuz biz? bakıyorum bakıyorum hani çok da olmadı ama bir şeyler yerine oturuyor sanırım? bos ver biz uyuyan aslanı uyandırmayalım hic girmeyelim sözlük konularına. he bu ara, bugün olanı beğenmene çok mutlu oldum.. ağzım kulağımda, kalbim ağzımda gezdim. sabah sana sinirli olsam da bıraktığın not çok inceydi, sanırım bu bana bir ay yeter. az kaldı az.. bir ay sonra koklayacağım seni..
lütfen rüyalarıma girme artık, bırak yaşayayım, bırak beni artık. bedenini aldın, gittin. ruhunu da al. cehenneme kadar yolun var.
ikinci sevgililer günümüz. bu kez küsüz ama. sağlam küsüz bi de. aslında değiliz de küsüz küsüz tamam. böyle günlere önem vermezsin sen biliyorum. ben de vermem. sevgili olma sebeplerimizden biri de bu olsa gerek. aynı şeylerden ölesiye hoşlanmamız ya da nefret etmemiz.
seninle geçirecektik bugünü. olmadı. salaklık ettik. tamam ben daha salağım tamam kızma hemen. tamam sinirlenince gözüm kararıyor ona da tamam. ama seviyorum seni be kadın. kedi gibi bana sokulmanı, gözlerimin içine bakmanı, iç çekmeni, nefes alırken beni içine çekmeni. birşeye şaşırdığında gözlerinin büyümesini, koca öğretmenim bennnn dedikten sonra benimle çocuklar gibi oynamanı seviyorum. benden çok ben olduğun için seviyorum seni. her halimi bilmeni seviyorum mesela. geceleri benimle saçma sapan bilgi yarışmaları yapmanı seviyorum ( kafana göre cevapları değiştirdiğinin farkındayım).
ben seni bırakmam hatun kişisi bunu aklından çıkar. sen de beni bırakmazsın. bırakırsak çok kış olur, bırakırsak baharlar gelmez yazık olur, bırakırsak o yollar bize küser, deniz yüzümüze bakmaz. ben seni bırakmam, daha çok kereler o yolları gelicem ben, daha çok kez sen bana kurabiye yapacaksın, daha çok kez göğsüme yattığında; zaman dursa ya keşke diyeceksin. o yüzden bırakmam seni. sana dönmek için sebep bulamıyorum diyorsun ya hani, ben de sana bin tane sayarım diyorum ya sevgili. al sana bir sebep; kimsenin yanında bu kadar içten gülemezsin unutma. dünyanın en güzel gülüşü sende. yazık etmeyelim ona. seni seviyorum...
Ben seni deliler gibi sevdim ama 2 senedır soyleyemedım zaten okullarımızda deyıstı denız mavısı gozlerının ne kadar guzel oldugunu sana soyleyendım ya la !
Bir gün seni gerçekten unutabilsem kendimi kandırmadan o zaman mutlu olacağım. inanıyorum buna.
Sana sinir oluyorum.
O komplekslerinden de sıkıldım git kendin aş onları artık yeter kendini tamamla 23 yaşındasın.
Eşek kadar adamsın hala sürekli bir onaylanma isteği her gün aynı sorunları anlatma, sendeki sorunsa bendeki de kafa tamam mı?
Bak seni her gün aynı sorunlarla dinliyorum her gün aynı sakinlikle, samimiyetle cevap veriyorum yanında olmaya bunu hissettirmeye çalışıyorum.
Yok arkadaş yok gene de yaranılmıyor.
Neymiş oyuncakmış beyefendi elimde.
Sana ne yaptırdığımı bir söylesene ne paranı yiyorum, ne parmağımda oynatıyorum, ne gittiğin yere geldiğin saate karışıyorum sana ne yapıyorum nee aç o gözlerini kendine mi güvenmeyi öğreniyosun napıyorsan yap bir an önce.
6 senedir seni sevmekten nefret ediyorum gerizekalı.
üzerinden yıllar da geçse bütün yazıları sana yazacağımı bilseydin keşke. bilemezsin.
acaba daha ne kadar beklemeyi düşünüyorsun?
bu sene sevgililer gününde birbirimize verdiğimiz hediye için birbirimize minnettar olmalıyız. tanrıya şükretmeliyiz. herkese nasip olmaz. dünyanın en değerli hazinesi.
bir insanin hayatinin amina koymak nasil bir duygu?
Ferdi tayfur'dan geliyor (bkz: sabahci kahvesi).
uyu sen uyu.
ey ulaşılmayan yerlerin, gecelerin sultanı.
özlettin kendini.
Şu boktan günü kafamda önemli hissetmemek için defalarca prova yapmama rağmen yine de bilgisayar ekranının sağ alt köşesinde malum tarihi gördüğümden beri keyfimi kaçırmaya devam ediyorsun eski sevgili.

Seni hayata iyi hazırlamışım ben,keşke bana kur yaptığın ilk gün sırf ayıp olmasn diye sana karşılık vermenin vicdanını yaşamasaydım,ozaman geçen 3 senede ağzıma sıçtığın günleri yaşamazdım.
Birini mutlu etmek için gün say;onunla olduğun her dakikayı say, o uyurken -yanında bile olsa- satırlarca mesaj yaz. Çünkü sabaha söyleyemeyebilirsin. Birini mutlu etmek istiyorsan ona yanında olduğunu hissettir her seferinde ve gözlerine her baktığında gülümse. Ya da her şeyi boşver. Birini mutlu etmek istiyorsan; gitme..