bugün

Seni çok seviyorum ve şöyle bir tablo görmeden ölmek istemiyorum.
görsel
(Düşünemedi).
Başımın ağrıdını bilse ne olur bilmese ne olur, bilenler yetiyorken.
Sana verdiğim değeri kimseden görme ve tekrar bana yalvar ve geri dön . işte o gün gelecek o gün benim zaferim olacak. Ayağa kalkamayacağın darbeyi benden yiyeceksin. O yüzden bunu okuyorsan sakın geri dönmeye kalkma.
az önce instagramda fotoğraflarını gördüm. epey zaman önce hakkında bir yazı yazmıştım. şimdi tekrardan aynısını yazmak yerine paylaşmak daha mantıklı olur.

(#30786582)
seni unutamadım, unutamıyorum.
Seni merak ediyorum. Sn.EDiTÖR.
valla yargıladığım yok ne seni ne de senin dışındaki 7-7.5 milyan insandan birini.

ama keşke düşünseydin biraz be ne bileyim en azından benim için olmasa bile kendin için üzülseydin "sen" ve "ben"im "biz" olmamızı engelleyen şeye.

son olarak, hani demiştin ya "aşık olduğumu sandım senden önce, ama şu an anlıyorum aşık değilmişim. ne ben ne de tanıdığım herhangi biri aşk yaşamamış. gördüğüm tek aşk seninki, tek aşık da sensin." diye.

allah karşına ondan kat be kat fazlasını çıkarsın. çünkü bende bir zerresi bile kalmadı...
baba eger bunu okuyorsan gelirken dondorma almayı untma.
Düşündüm.

Zaten ona yazacağım ancak bu kadar olurdu.
Belki öldüm ya insan bi merak eder.
Okurda takmazsa ağır söverim haberi olsun. allah senin cezanı vermesin, niye böyle ettin ki? Ayıp be ayıp utan kendinden eşek sıpası.
daha önce okuduğu ve suratına karşı da duyduğu için tekrar okumaya ve duymaya cesaret edemez.
Senin ben amk.
Oku oku. iyi gelir son son.
bir sac be alti ustu bir sac.
Yazık lan çok içli yazmışlar kimseniz okuyun bunları dediğim yazıların olduğu başlık. Keşke bu kadar saf olmasanız.
Bi ara sana küfür yazmıştım yaptığım hataydı ama napim çok sinirlenmiştim ve hala kendime gelemedim moloza döndüm sanki. Ama artık takmıyorum biliyor musun sahil çok güzel burda koşuyorum sanki mutluluğa varacakmış gibi. Umarım mutlu olursun.
Fazla şeye gerek yok. Evet Oğuz. Öncelikle seni seviyorum amk. Daha sonra allah senin belanı versin kevaşe. Sen ne hakla beni üzebiliyorsun senu ukala. Gerizekalı. Aynısını ben sana yapsam benim azma sıçardın. Pis pezevenk. Neyse özetle seni çok seviyorum.
senin kadar mutsuz olamadığım için özür dilerim.
Özür dilerim sana karşı söylemiş olduğum ters sözümden dolayı.
Reddedilmekten neden bu kadar korkuyorum madam?
Okuyacağını bildiğim için ona bir not bırakıyorum:

Okuma burayı, ders çalış ders! Sırası mı romantikliğin, pazar günü sınav var.
(tus çilemizin binbir hali.)
Keşke şuan yanımda olsaydın. Seninle Leyla ile Mecnun izlerken başım omzunda uyuyakalsaydım..
Su başlıkla alakam yok ama nedense hep bi yazasim geliyor.
Başlık bi çekiyor adami. Okuyo musun?
Hah, aferin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar