bugün

adam olacaksın ama ben göremeyeceğim.
ben kendime aşık olurum ama. *
akraba evliliği olduğun her halinden belli... malsın, aptalsın, takıntıların var, var oğlu var... işin gücün varmış gibi sanki her sabah 8 deuyanır, kahvaltını yapar, gastelerini okursun. ne halta yarıyor söylesene bana aptal. Git zıbar yat işe gir çalış. yap oğlum işte birşeyler...
şunu öldür, kendini güldür biraz.. * şarkı sözlerini kendime itaf ediyorum.
kilo almak için bu kadar yiyorsun gecenin ikisinde kalkıp tost yapıyorsun,makarna yapıyorsun ama kilo alamıyorsun.artık uğraşma şekerim.herkes senin kilonda olmak isterken vazgeç şu takıntından.
vatan hainlerini bi daha göt etmiyecem, vatana hainlerini bi daha göt etmiyicem, vatan hainlerini bi daha göt etmiyicem.
rahatlığın herkese batıyor. tamam, iyi örnek olabilir ama kanında olmayanların gözüne sokma, usturuplu gir bari diyorum kendime bazen. ama bazen.
bir hiç için ''ulan ben de mi biraz yavşaklık yapsam, daha mı iyi olurdu?'' diye düşündün ya bir an bile olsa.. yorum yok.
erkek arkadaşı var diye bişey söyleyemiyosun.
sanki olmasa söyleyebilceksin!
sanki söyleyebilsen kabul edecek!
sanki kabul etse yürüyecek!
sanki yürüse sonsuza kadar sürecek!

evet belki ölcez ve sürmeyecek ama yine de onu özleyeceksin di mi?
hem de nasıl!
şeker gibi kızsın ama doğru kişiyi bulamadın ondandır. bu arada kapa sözlüğü ders çalış pazartesi vizelerin başlıyor.
bırak şu sigarayı sen de rahat et evdekilerin de aklını oynatma yahu.
seni adam yerine koyup bir daha yazı yazarsam iki olsun.
kardeş meraba iyi gördüm seni,
görüşelim bi ara,
arayı soğutmayalım.
ara beni.
değişmem lazım, değişmem lazım, değişmem lazım!!!!
aşk sandığın yalın yalanlarının bedelini şimdi böyle korkarak ödüyorsun farkındasın di mi?...
iyi ki doğdum be kendim...
çok hayal kuruyorsun.bu yüzden kurduğun hayaller ile hayatın birbirine girmiş durumda.bu yüzden çabuk umutlanıyorsun.bu yüzden bu kadar megaloman davranıyorsun.kendine gel.hayattan beklentilerin sınırlı olsun.sen özel biri değilsin bunu unutma.sen de sıradan birisin.kendini büyük görme,kibirlenme.
basit şeyleri kafana takma.bırak hayat akıp gitsin,bu kadar irdeleme.sana kim ne kadar değer veriyorsa sen de o kişiye kadar değer ver.
içindeki kasvetten kurtul.bu seni 2 cihanda da mutlu edeciktir.son günlerde artan kasvetinin sebebini araştır,mutlaka bir şeyler bulacaksın.bu bulduğun şeyler sana ders vermeli.gene beklentileri ile ilgili.
kendine güven megaloman ol demiyorum ancak bazı konularda kendine güven,yapabilirim de.kendini geri plana atma öne çık.en fazla ne olabilirki de ve anı yaşa evet anı yaşa.en fazla ne olabilirki bu lafı unutma.
gelecekteki suraya sicarim ,

birkaç hafta, ay, belki de yıl sonra her şey değişecek bunu biliyor musun? şimdi gülüyorsan, yarın ağlayacaksın. ve tüm bunları okurken neden ben bunu yazmışım diye soracaksın kendine. ben şuanda soruyorum ve bir cevabım yok. iç çekiyorsun şuan, tahmin edebiliyorum. unutmak istediğin şeyler var, farkındayım. unutmalısın, eğer hala unutamadıysan. unut. unutmak zorundasın çünkü. seni mutlu etmeyen her şeyi hayatından çıkarmıştın, öyle değil mi? neden hala acı çekiyorsun o zaman? acı çekmiyorum diyorsan eğer şuan, kimi kandırıyorsun? kendini mi?
saçmalık.
gülümsemeni sevenleri unutma. kahkaha atmayı unutma.
çünkü gün gelecek, bunlara muhtaç olacaksın.

30.10.2010 - 23.15
kendime;
yarın çok güzel olacak. yalnız sen ve ben.
iki dakika ders yaptın yine geçtin bilgisayarın başına. sanki bilgisayarda bir iş yapıyorsun ordada sıkılıyorsun. çok gereksiz olmaya başladın artık. suyun ısınıyor sunger7.
artık kabullensen iyi olur. çünkü bu hep böyle olacak. sen bakarken, tıpkı perşembe günü olduğu gibi, her şey zaman aşımına uğrayacak. anladın mı şimdi?
yaşamak değil, beni bu telaş öldürecek!...
ot geldin ot gideceksin.
Bu kız sana bakmaz oğlum.
kendine gel genç.