bugün

kendiminde mına koyım.
düşüncelerini söyleme, artık yeter, anlamıyorlar, üstüne saçmalıyorlar.
boşuna sinirini bozuyorsun.
merhaba ben, seni severim bilirsin.

yanlış davranışlarda bulunmanı istemiyorum o yüzden biraz kendine çeki düzen ver.

Ayrıca artık eskisi gibi yumuşak olma, öyle diyorlar çünkü.

neşeni kaybetme, o senin yegâne hazinendir.

kendine iyi bak.
Sevgili ben,
Düştüğün aptalca durumlara kendin bile güler oldun artık,acını saklama yöntemin bu olsa gerek.
inandığın şeyler uğruna daha ne kadar feda edeceksin kendini ,etme.
Şuan diyorsun ki kendine diğer türlüsü pişmanlığım olurdu içimden geçeni yapmam en doğrusu.
Fakat şunu düşündün mü hiç ya daha çok pişmanlığa sebebiyet verirse davranışların?
Allah beni koruyor derdin önceden kendine ,saflığımı görüyor ve zarar görmemi istemiyor.Şuan seni Allah bile koruyamıyor kendinden.

Kaybetmeye o kadar meylettin ki her şeyi boşverdin,yapma bunu kendine,hayallerini boş yere ziyan etme.
Sisman gobekli seni. Lol.
Sevgili ben,
Boş boş sözlükte dolanacağına gitte ders çalış.
merhaba, nasılsın? teşekkürler sağ ol.
kips.
orospu mu olcan başıma amk kızı bi yavaş.
Aferin böyle herkesi herşeyi tiktir etmeye devam et başarılı bir alkolik doktor olacaksın bu konuda sana ayrıca güveniyorum.
Merhaba Ben,

Heyyy kime diyorum ses versene ben! Yine arızaya bağlamış neyse sonra konuşuruz artık.
Allah belanı versin senin.
ben bugün bir kaç kere ölmüş olsam bile,
yeni doğmuşum gibi, sigaramı yakar gibi...
yine kafaları yemek üzeresin, darlanmaların başladı. bırakmalısın şu ot içmeyi uzun süreden sonra bırakınca çok kötü oluyorsun kendine gel emre.
senin sıkıntın kalabalık.. cidden bak, katlanamıyorsun insanlara. plansızlık seni geriyor. öyle boş kalınca ortada sıkılıp kafayı kendine takıyorsun. senin çalışman lazım. boş kalmaman lazım. kendine iyi bi çalışma stili bulmalısın. şimdiki bi halta yaramıyor.

etrafında o kadar çok boş insan var ki. bu kültür boşluğu değil, duyarsızlık, umursamazlık, sorumsuzluk. bugün mesela beş kişi olunacak yerde sadece iki kişi kalmadınız mı? ne işleri vardı allasen? sen işini severek yapan insanların yanında olmalısın. şimdi okul işkence gibi geliyor. geçen her saniye aslında kalan saniyelerden bir azaltıyor diye düşünmen bundan. geçecek ama, sen bitirebildiğin kadar eksiksiz bitir. gelecek günler güzel olacak. o sınavı da kazanacaksın, güzel insanlarla da çalışacaksın.

1+1 evin ve balkonda küçük saksıların da olacak. hatta belki precious da yanında olacak ya da daha yakın olacak, ya da sen daha sık gidip geleceksin. güzel olacak güzel.. ilerde ışık var. koş ışığa speedy..
Korkma. geçecek.
don't follow your fucking dream.
Sizi ilgilendirmez.
bu kadar ince düşünme artık.
incele incele kopacaksın, seni kimse de birleştiremeyecek sonra.
Ben eğer normal insanlar gibi düşünen, normal insanlar gibi işe giden, ve yine normal insanlar gibi evlenen, çoluk çocuk sahibi olan bir insan olsaydım. Bugün bu noktada olup, insanların sadece hissedebildiği duyguların sesini duyabilirmiydim..
aylardır sorular sorup, her defasında aynı cevapları alıyorum. sonra bıkmadan usanmadan tekrar soruyorum. neden yapıyorum sevdiğimden mi, ahmaklığımdan mı?

bir sürpriz olmayacak, bunu ne zaman kabul edeceğim.
evde çok sıkıldın değil mi?

3 gündür okullar tatil. her taraf adam boyu kar.

nereden geldin buraya değil mi?

evet. anlıyorum seni.
Ulan bi insana guvenme hemen her cacığı anlatıyorsun. Salak.
Bi karar ver artık.
Senden nefret ediyorum! Bir işi başaramıyorsun,
Şu bozuk düzene dur diyemiyorsun,
Kimsenin yüzüne karşı hatasını vuramıyorsun, bu yüzden de başladığın her iş hüsranla sonlanıyor, gel bu günden itibaren seninle ortak çalışalım! Şu boktan gidişata bi dur diyelim, sonunda sende bende mutlu yaşayalım, on parmağında on marifet olduğunu biliyorum.
Haydi harekete geç.!

Not:onuncu parmak.
Yolundan şaşma herkes bunu haketti.