bugün

korkma be olum. bu sınavlarda biter, yaza bomba gibi bir giriş yaparsın.
(bkz: yapamadı)

edit; yapamadı. gib gibi bir yaz geçti.
yorgunum...
şu sıralar en çok kurduğum cümle bu ve yalnızca yüklemden oluşuyor. insansın elbet yorulacaksın lakin bu her şeyin içine sıçmak için bir sebep değil. üstelik yorgunum diye bağırsan bile hayat sana yük yüklemekten geri durmuyor. çalışmak, yorulmak, koşmak zorundasın. yol belli eğ başını usul usul yürü şimdi.

insanları kıra döke gitmek kolay. biliyorum ki hepsi için geri dönüp toparlamaya çalışacaksın ki o zaman daha çok yorulacağın kesin. her zamanki dikkatini vermeye çalış. kendin olmaya devam et, onun yorgunluğunun bir anlamı var en azından.

kpss kursunu da siktir etme ama yds nin ben de amına koyayım.
Olmayacak adamları sevme herkese değer verme herkesi düşünme iyilik yapma yeter hep ben iyi değilim kötü düşünme hep onu düşünme ders çalış okullu sallama azcık adam ol kendine gel yeter gelmeyecek adamları beklediğin ters davranma sinirli olma agresiflik yeter atar atar nereye kadar. Ve ne olur uyu artık dünya bana kalmayacak ve her istediğin olmayacak. Hem sevip hep kaybedeceğim.
başın ağrıyor, uykulusun ve hala direniyorsun. yazık be abisi git uyu.
Seninle gurur duyuyorum yavrum * turnayı gözünden vurdun..
Olmuyorsa birak zorlama.
yat uyu artık.
Senin be ta amk
Oğlum sen neden kendine bi çeki düzen vermiyosun?Zor mu la zor mu?Kızı da üzüyon sonra,ya ben senin beyin hücrelerine sokayım
Yat zıbar lan gözüm görmesin seni
Dikkatini topla kolay dağılma
Güzelleş be oğlum en azından ölümüne kadar hala hayattasın.
Sen okuma.
Çünkü sana yazdığım hiç bir yazıyı düzgün okumadın.
Yarinki menum tavuklu kofte ile nohutlu pirinc olsun.
Simdi sabah erkenden gidip malzemeleri alayim guzelce bu hamarat ellerimle koftemide yogurayim. Ondan sonra gelsin proteincikler.
loser başlığını senin adına soyadına yönlendirmeliler bence.
her şey iyi gibi görünüyor. en çok toparlandığın günlerdesin. endişe yok, korku yok, acı yok, pişmanlık yok. mutluluk, sevgi, huzur, eğlence, ümit, görünen güzel günler, hayaller var. hataların affedilmesi, hikayelerin tamamlanması sıradakiler. hani masallarda olur ya, ve sonsuza dek mutlu yaşadılar diye, işte tam o noktadayım. burda bitmesi lazım. her zaman tam bu noktada daha da dibe çekiyor çünkü hayat fazlasına izin vermiyor. şimdi gözlerimi kapattım ve darbemi bekliyorum. bu sefer nerden vuracaksın? nerden vuracaksın bilmiyorum da, geride bıraktıklarımdan vurma ne olur. başka acılar ver ama o acıları tekrar tekrar verme. biliyorum ya adım gibi eminim, bunlar en mutlu günlerimse en acı dolu günler çok yakında. zaten hep böyle kabullendim artık. bütün iskambil kağıtlarıyla upuzun bir kule yapıyorum ve son kağıdı koyarken pencere açılıp rüzgar esiyor ve hepsi yıkılıyor. aa oynarken bütün iğneler saplanıyor ama sonuncusu bir türlü yerini bulmuyor kocaman yer olsa bile. neyse ne bilmiyorum bana ne getireceksin hayat ama eskilerini istemiyorum. aynı yerlerden vurma kapanmayan yaralarımla oynama. her defasında gözlerimi kapatıp beklerken daha çok titriyorum. ne yaparsan yap eskileri olmasın yeter valla ne olursa olsun pişman olmayacağım.
üç yıl önce bugün çok mutluydum.
hâlâ mutluyum. ama...keşke gene 22 yaşında olsaydım ve kpss telaşında olan bir üniversite öğrencisi olsaydım. özlediklerim o zaman çevremde olan kişiler galiba...geçip giden yaşıma bile aldırmaz oldum artık...
buraya yazmayalı neredeyse 3 sene olmuş. eskileri biraz okudum da, o zamanlarda da hep bir telaşım bir buhranım varmış, şimdide var çok şükür.
ama artık biraz büyüsem de, her defasında aynı buhranlara farklı şekillerde düşmesem güzel olurdu.. sanki kafamdakileri silsem her şey düzelecek gibi ama bilemiyorum.
Kimse hayat kadar sert vuramaz.
Bu kadar duygusal olma, artik duygusal reklamlara bile agliyorsun.
sabret,dayan,yüzünü asma,kimseye bağlanma,yalnızlıktan da korkma..
cok sabretmen gerek cok bunuda atlatıcaksın her zolugun üstesinden geldiğin gibi bununda geleceksin sadece dayan hersey unutulacak..
bunları derken bile inanmak gelmiyor içimden ya neyse.
Sen tam bir Playboy'sun.
Sonunu bile bile kaderi zorlamaya devam di mi? Hll spr dvm.
Derslerine çalış bu senin ilk işin!
Aptalsın sen, hala insanlardan umutlusun, bırak çürüsünler hepsi birer aptal ve vicddanlarını kullanıyorlar.
lan bi başlık altına da adam gibi yazın be küfürle ne geciyo lan elinize .
ben hiç akıllanmayacağım.
güncel Önemli Başlıklar