bugün

sabret, bitecek elbet bu hasret...
sınavı gecicem hem de 9 günde.
Bir gün rüyaların yüzünden kafayı sıyıracaksın bu ne ağlamaktı kendini yırtmaktı kalk ayağa silkelen halin hal değil.
unutma oğlum; hayallerin var.
ertelemekten vazgeç artık kendinden kaçabildiğin yalanına kendini inandırıp durma.

kendinden kaçamazsın bunu çok iyi biliyosun şimdi siktir git ve ne halin varsa gör.
Siktir lan!

(bkz: ne dedin bana ha bana ha)

Siktir lan!

(bkz: sensin siktir)
--spoiler--
daha iyi olanını değil, seni daha iyi hissettirenini seçmelisin.
--spoiler--

bi gün tercih etme gibi bi durumda kalırsan bunu yap bebeğim.
ben bana kendim için lazımım.
Kalk artık silkelen ve kendine gel.
Bu dünyada seni babandan başka kimse üzemez.
Iyi oyuncak oluyomus senden. Güzel fikir yani bende bi kullanicam seni. Yeter da. Nasıl bişey olsun sen yeter ama.

Bi tsirt alican sana kirilabilir. Yirmi yaş altının oynaması yasak. Yazicak tsirtte..
tutamayacağın sözleri kendine vermen başkalarına vermenden iyidir, böyle devam, vefadan ölme tamam mı, öptüm.
Seni o kadar çok sevdim ki, dışarıya hiç sevmiyor muşum gibi yansıttım.
Yine üzülürsün sen, valla.
Asla pes etme.
--------------------------
kimseyi kırmamak için verdiğin onca mücadeleden sonra bile hala vefasızlık ve nankörlük görüyorsan yanlış insanlara değer veriyorsun demektir .

Unutma fazla değer başını yere eğer...

alıntı.
Şu kuruntularından vazgeç artık.
ben sana unut demedim mi?
o zaman bu yazının burda ne işi var denilesi durumdur.
Yahu şu garip huylarından vazgeçmeyecek misin ?
vazgeçme.
hayattan zevk alacağıma söz veriyorum.
Aşk dediğin yok olmaktır diye yaşadım be hep. Hakikaten öyleymiş. Yok hükmündeyim artık.
hayatın erteleyebileceğin kadar uzun değil. şimdi o koltuktan kalk ve ne istiyorsan onu yap hayır bu sefer ertelememelisin.
hadi gene iyisin tam istediğin gibi oldu.
şuan tam istediğim gibisin, kimseye eyvallahin olmadan yoluna devam et, kimseye soyleyemediklerini rapine dok.