bugün

aşağı mahalleden şükrü abi sizin için "şöyle böyle diyorlar" yürüyün!
kimsenin yattığı yere işemeyin benden söylemesi.
utanmadan sizlere nankör diyen insanlara aldırmayın sizlerden daha kötü ve nankör olduklarını gizliyorlar sadece .

edit; ciğercinin kedisine laf etmeyin he cevabı hazır unutmayın .
100 kisilik amfide tek basina dolasacak cesaretin bi parcasini bana versene sekerim.*
Böyle yatırıp o karnınızı sevmeyi, boğuşmayı falan çok seviyorum. Tipsizler sizi. Annelere bol selam.
Allah sizi canilerden ve hayvan sevgisi olmayan insanlardan korusun.
hani dünyanın canını okuyacaktın böyle pes etmek yakışıyor mu ?
gırtlağınıza şiş geçirmeyi hiç bir zaman hayal etmedim. yerseniz.
nazlı, mahallenin tüm erkek kedilerine verdin. sokağa çıkamaz oldum kız.
mart geldiğinde azmayın, canınızı seviyorsanız candan kaçın.
şubat ayı bizim sevgililer günü ayımız. gelecek ay da sizin. eh ne diyeyim. bahara ailecek gezersiniz artık.
hepiniz benim bebeklerimsiniz. işten yorgun argın eve döndüğümde bana mutluluk veren, bütün sıkıntımı bir anda unutturan, mükemmel ötesi varlıklarsınız. sizlerle uyuyup, sizlerle uyanmak harika bir duygu. bir de şu gündüzleri uyuyup geceleri fıldır fıldır dolanma huyunuz olmasa.. * ama yine de sizi çooook seviyorum, iyi ki varsınız... *.
Tom ve Jery i izlerken, yenileceğini bildiğim halde ben hep Tom u tuttum. Üniversite hayatını doya daya yaşayın diye anfi sınıflara taşıdım çantamda. soğuk kış aylarında binada kalmanıza izin verdim. dolayısıyla işemenize sıçmanıza da. bu bana dır dır hiç susmayan bir anne sitemlerine maloldu ama olsun. siz bize Allah ın emanetisiniz.
şu maydonoz ve nanelerimin icine girmeyi kesin artik !!! cok fena tutup sikicem bi gun sizi. yetti gari.
Hepinizi kucaklamak istiyorum.
daha az üreyin lütfen.
hayır seviyoruz ama çok hızlısınız abi demek istediğim konudur
sizleri cok seviyom en cok da acıkınca kapıya geleni.
Sizi kesebilecek kadar çok seviyorum . Ama satanist değilim bu nedenle sadece sizi öpüp öpüp duruyorum ne kadar tatlısınız öldürücem sizidir .
Miyavvvvv. Anlayacaginiz dilden konustum, anladiniz di mi beni pisiciklerim.
O kadar masumsunuz ki hepinizi çok seviyorum. Sevmeye doyamıyorum. Allah şansınızı açık etsin.
sayenizde entel görünüp kız tavlama kaygılarım var. yanımda manitu varken ne olur şirinlik yapın bokunuzu temizleyem.
Biraz köşenize çekilin. Hatun milletinin dikkatini erkek ırkından daha çok çekip oluşturduğunuz haksız rekabete son verin.

Onlar sizle eğleniyor. Evlenecekleri biziz.

Çok zorunuza gitti değil mi. Gerçekler acıdır.*
uzak durun benden nankör hayvanlar.

sevmiyorum sizi.

alerjim var o sinir tüylerinize.
Lan oğlum gecenin bir vakti kavga etmeyin anasını satıyım.