bugün

--spoiler--
noluyo yaa
--spoiler--
yaşamak saçma,herşey saçma,insanlar saçma,tanrı saçma,aile saçma,evren saçma...tek anlamlı bir şey var o da anarşi!hadi koca kıçlarınızı kaldırın ve sizi mutsuz eden herşeye gidip isyan edin! unutmayın ''Sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler, dünyanın şarkı söyleyen, dans eden pisliklerisiniz..'' (bkz: Tyler durden)

tüm insan halkını mazoşist ilan ediyorum.para kazanmak için sağlıklarını kaybediyorlar.paraları olduğunda sağlıklarını geri kazanmak için paralarını kaybediyorlar.bankalara,paraya ve tüm saçma kurallara lanet girsin!
bizler düşünebilen hayvanlardık hani!!! yalan beee,sadece 'devletin' başındaki insanlar düşünüyor ve sizler uyguluyorsunuz.
toplumun sınırlandırdığı şeylerle var olmaya çalışan bir avuç organik maddelersiniz.kıyafetler,arabalar,evler,mobilyalar! bunlar bizi biz yapan saçmalıklar değillerdir! ''sahip oldukların sonunda sana sahip oluyorlar'' (bkz: tyler durden) toplum yakışıklı,güzel,zeki diye gruplara ayırıyor sizlerde bu gruplara dahil ediliyorsunuz. uyanma vakti beylerrrr! unutmayın ''bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde… nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz. bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. bizim savaşımız ruhani bir savaş. en büyük buhranımız hayatlarımız. televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. ve bu yüzden çok kızgınız.''

kaldırın koca kıçlarınızı!!
Öyle ki bazen olduğunuz varlıktan çıktığınızı düşünüyorum.
limitsiz şeyler isteriz hep. ama düşüncelerimiz ve yapabildiklerimiz limitli işte.
insan olana çok bile.
özellikle benim çevremdekilere,
çok sığsınız lan. hala ilkçağ mantığı, hala kaba kuvvetle her şey çözülür diye düşünüyorsunuz. hala hem suçlu hem güçlü olabiliyorsunuz, hala sorgulamayı bilmiyorsunuz.
yaşamı bilmiyorsunuz, sevginiz bile sahte. hala nasıl daha iyi sömürebilirim, nasıl daha iyi parazitlik yapabilirim, ondan nasıl yararlanabilirim. çok boşsunuz lan, valla kafanıza vursam teneke sesi çıkacak. bi gidin.
insanların çoğu kaybetmekten korktuğu için, sevmekten korkuyor.
Sevilmekten korkuyor, kendisini sevilmeye layık görmediği için.
Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için.
Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için.
Duygularını ifade etmekten korkuyor, reddedilmekten korktuğu için.
Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğinin kıymetini bilmediği için.
Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir şey vermediği için.
Ve ölmekten korkuyor aslında yaşamayı bilmediği için..
böyle bazen çıldırtıyorsunuz.ya da ben çok fazla önemsiyorum.burnunuz yere düşse eğilip almayacağınız anlar yok mu samimiyetsizliğini böyle açıkca dile getirmeyin.yok yazmıyorum ben sinirleniyorum.ne haliniz varsa görün umurumda bile değilsiniz.sizi o boşluğunuzla başbaşa bırakıyorum yeter ki uzak durun. (bkz: insan taklidi yapmak)
senin etrafında dönmüyor amk dünya anla artık. istanbul senin değil amk. hiçbir milletten ya da bölge insanından nefret etme kişilerden nefret et. türk doğmuşsun türkçülük yapıyorsun. kürt doğsan yine mi türkçülük yapacaksın? yapmayacaksın işte. önyargıyla bakma işte. ayır hainini, insanını, dalanı, dallamasını.
artık şaşırtmıyorusunuz beni. iç sesinize fısıldadıklarınızı, yüzüme farklı kelimerlerle süsleseniz de ben onları duyuyorum. 5 değil ama 2 adım sonrası yapacaklarınızı bilmek beni artık keyiflendirmiyor.
bana rol kesmeye başladığınızda daha az konuşuyorum. size açtığım samimiyet perdesini siz kapatıyorsunuz sesim gitmez ki...
ders vermeye kalktığınızın saniyesinde içimden gülmek geliyor. ders verirken kendinizi pek havalı buluyorsunuz.
yanımda gevşiyorsunuz, çünkü buna müsade edecek kadar geniş görünüyorum ki kendinizi gizlemediğinizden içinizdeki hayvanlıkları çıkarıyorsunuz ortaya bir bir...tepki vermiyorum.
ama inanın çok değerlendiriyorum sizi eğer gerçeği duymak isteseydiniz yanınıza bile yaklaştırmak istemezdiniz beni.
tüm nimetleriyle allahın cennetinden bir parça gibi görünen bu dünyayı cehenneme çeviren sizlerden başka bir canlı daha yaşamıyor, yaşamayacak.
adınızın hakkını verin; insan olun. vicdanınız, sadakatiniz, merhametiniz nerde olursanız olun içinizde dursun, yitirmeyin.
Başkalarının sırtından bir yere gelinmez azıcık kendiniz çabalayın ve de kene gibi başkalarını sömürmeyi bırakın!
hepiniz ölün. hepinizden nefret ediyorum.
insanoğlu siz harbiden malın iyisinden kötüsünden anlamıyorsunuz. insan bu kadar nasıl mal oldu onu anlamıyorum. biraz araştırın test edin be.
nabionuz canlar?
beyin size düşünün diye verildi, değişik şeyler deneyimlemeden neden kaçıp dar alanda sıkışıp kalıyorsunuz. düşünün, olmayacak ihtimalleri olacakmış gibi düşünün ve olduğunu varsaydığınız o düşünceden yeni bir şeyler türetin.
deneyin.

önce deli diyecekler, sonra da siz onlara.
bu kadar katı kalıp yargılara sahip olmayın.
doğru bildiğiniz herşey yanlış çıkabilir. önyargılarınıza bu kadar bağlı yaşamayın.
nefes almak ve koku almak arasında büyük fark vardır.
hep beraber ve itina ile seri katiller yetiştiriyoruz, insanlardan evvel hayvanları düşünüyoruz ve iyi yapıyoruz. Oldu çok sağol.
aşklarınız dahil her şeyiniz niye hep çıkar üzerine kurulu? neden hep bencilsiniz? insanlığı neden ayaklar altına serdiniz?
biraz insan olun.
ikiyüzlü çıkarcı yapmacık olmayın insan olun az birazcık.
yaaa bi siktirgit.
sabahları 130 veya 500t'yi kullananlar hepinizin .mına koyayım. başka da bir şey demiyorum.
yav he he.