bugün

dünkü silik olan moderatörler tekrar geri gelmiş, her şey eski haline gelmiş. peki dün saldırı sırasında cephede savaşıp, saldırılara karşı göğüs geren siliklere ne oldu? cevap: hiçbir şey!

onlar silik olduğuyla kaldı, moderatörler götü kurtardı. dün kimse yoktu ama inci elden giderken. hainler çıktı aralarından moderatör olmak için götünü verecek adamlar gördük orda onlar hala orda yazar. ben silik yedim, ama ne oldu? modlar gülüm, balım eski günlere geri döndü. moderatörlerden burayı okuyan varsa ya o hesabı tekrar açın, ya da inci sözlük benim için bitmiştir!

özet: ozipcan götünü keserim buraya bak.
(bkz: özet geç) *
gerçekten çok komik insanlardan oluşuyorsunuz. işiniz gücünüz küfür etmek, hakaret etmek. anneniz babanız size hiç terbiye vermemiş sanırım. birgün sizi de sikertecekler o zaman ne yapacaksınız bakalım.
(bkz: beyler adam liseli)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
aile terbiyesinden yoksun insanlardan oluşuyor inci sözlük, evet.

(ara: sikmek)
(bkz: 2 SiKMiŞ BEYLER)
çok kötü çocuklarsınız,yazdıklarınızı okuduktan sonra uyuyamıyorum.. bir de o ccc inci siker ccc lafnız yok mu işte ona dayanamıyorum.inci ne zaman sikecek diye bekliyorum.pis çocuklar sizi.anneniz hiç ağzınıza acı biber sürmedi mi sizin?
http://img22.imageshack.us/img22/8931/liseliw.jpg
(bkz: ccc teenage apaçi gençlik ccc)
seviyorum sizi ibneler.
(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: sukunu verdim)
inci hakkında bilgi sahibi olmayıp onun üzerinden prim yapmaya çalışan birinin düşünceleridir.inciyi az takip edenler oranın kaç defa saldırıya uğrandığını,sikildiğini bilir ve yine inciyi az takip eden biri bu durumda inci yazarlarının olayı nasıl taşağa aldığını,bu durumdan eğlendiğinide bilir.
(bkz: adam yibolu beyler)
hayret, kimse yazmamış.
neyse;
(bkz: adam engelli beyler)
(bkz: @2 @1 in içinde boy vermiş)

tebrik etmek lazım.
(bkz: @14 kanırtmış beyler)
nasıl oluyor anlamıyorum ama seni seviyorum inci! ama şu uludağ taklitlerin yok mu, hani otun bokun altına adam haklı beyler, kısa kes piç, liseli detected, @2 koymuş lafı beyler yazan, işte onlara dayanamıyorum. bak sen hiç "aman ben uludağı taklit edeyim ne de şirin bu ergen zırvaları" diyor musun, hayır. ama niyeyse bizdeki bazı ergenler pek meraklı burda seni taklit etmeye. halbuki orjinali bir tık ötemizde duruyorken niye dönüp bu eziklere bakalım ki? di mi inci?
(bkz: içinizdeki öküze oha deyin)
(bkz: @2 parçala beni)
bi kaç ayı var sana emanet etmek istediğim, bütün fantazilerini onlar üzerinde gerçekleştir lütfen.
(bkz: adam liseli arama motoru beyler)
(bkz: adam tenefüste beyler).
(bkz: ccc ne yarakmış hiç mi aşınmaz ccc)