bugün

vakti zamanında zekeriya öz'ü "kahraman savcı" yapan zat-muhteremin, ergenekon davası için sarf ettiği söz. peki şimdi erdoğan'ı kim görevden uzaklaştıracak?

http://www.gazetevatan.co...vcisiyim--189246-siyaset/

ey yumurtaya can veren allahım sen nelere kadirsin.
onu diyen bunu da demiştir.

(bkz: pkk ile görüşen şerefsizdir)
Rabbim, bazı konuların cezasını bu alemde verirmiş ibret alınsın diye.

Bu çark da bunun kanıtıdır.
savcısıyım demedim sağcısıyım dedim.
Dün itibariyle savcı beyin yalayıp yuttuğu söz.
sözde "aldatılan" çakma savcının hezeyanıdır.
(bkz: Artık yenmeyen mağduriyet gerekçeleri)

Yazık lan kimin uzunuysa. Acımaya başlıyorum niyeyse.
an itibariyle balyoz davasının tüm sanıkları beraat etmesiyle, bir zamanlar ekranlarda haykıran tayyip efendinin şu an üstlenmediği sözdür.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28608212.asp

(bkz: sahi ergenekon un savcısıyım diyen biri vardı)
Istedigini almış, tsk dan millici, ataturkçü subay ve pasaları tasfiye etmisler, Ulkenin yönunu batidan, ortadogu bok cukuruna cevirmislerdir.
cemaat devleti ele geçirirken recep tayyip erdoğan'ın, cemaatin atatürkçü subayları ordudan atmak için açtığı davaların savcısı oluşudur. arada bir hatırlatmak lazım bazı lavuklara.
bu sözü unutmadık yani kusura bakmayın. öyle yenilir yutulur cinsten bi söz de değil hani.

Allah affeder de, mağdurlar ve acılar çeken aileleri affeder mi bilemem.
Kandirilma riski olan durumlarda asiri iddiali konusmamakta yarar oldugunu hatirlatan bir beyanat.
Bağımsız bir adalet sisteminde suç işlemenize ve şayet bu lafı bir terör örgütünün elemanları tarafından açılan bir dava için söylediyseniz yasadışı bir örgüte yardım etmenize sebep olacak söylem.

Şartlar ne olursa olsun bir gün elbet yargılanırsınız.
yenilir yalanır yutulur türden bir söz değildir.
şayet ki ilahi adalet denen bir şey varsa sadece çakma başkomutan artı çakma savcıdan ve fetö savcısı öz' den değil; o yaşananlara çanak tutan herkesten hesap sorulacaktır elbet. çok insanın iftiralarla kumpaslarla kanına girdiler, kimi hayatlara mal oldular, o kadar insanın önünü kestiler, kimi aileleri dağıttılar.
daha dün tüm bunları gözü kapalı şakşaklayıp dün yücelttiklerine bugün söven akıl tutulmasından muzdarip kesim de aynı şekilde ortaktır bütün bu vebale.
Koltuk haricinde ne davan oldu ki senin denilecek söylemdir.

Meydanlarda avazı çıktığı kadar yine kendinden emin, yine tüm kibri ile bağıran cumhurbaşkanı söylemidir.

Sonra ne oldu?

Gandırıldık dedi ve herşey düzeldi he mi? insanların, ailelerin çektiği acı tek bir kandırıldık ile son buldu he mi?
bir gün benim de mutlaka kurmak istediğim cümle.
Bir garip söylemdir.

Fetö kumpası olan bir davanın savcısı da olmak ne bileyim çok iyi birşey olmasa gerek.
bir benzeri de

(bknz: Türkiye böbrek taşlarını döküyor)
Resmî savcısı terörist ilan edilip, götün götün ülkeden kaçıp gitmiş bir davanın savcılığına soyunmuş kişinin cümlesidir.

işte insan bilip bilmeden her işi yapmaya her konuda meydanlarda konuşmaya kalkmayacak aga.
şu 100lerce asker ve ailerinin hayatının karardığı, 10larca askerin intihar ya da hastalıktan yitip gittiği davanın savcısıdır. yıllar sonra da "allah affetsin" demiştir.
bir dava için savcılık görevi verilmiş hukuk insanı cümlesidir.
Bir savcı firarda,

Kendini savcı olarak atayan kişi sarayda.

E savcısıydın, şimdi konussana?

Gandırıldım.
Hep kandırılan, her dediğinin tersi çıkan lakin nedense seçmenleri tarafından dünya lideri denilen kişinin söylemi.

Nasıl dünya lideriyse artık.
sahi kimler kimlerle beraber?

görsel
Her nedense doğru olan hiç bir şeyin yanında olmayan kişinin yine yanlış tarafta olmasıdır.

Yanlışın herşeyi oluyorsun da doğrunun yabancısı olmasan iyiydi denilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar