bugün

bakiredir. aksi halde fazlasıyla inanırdı.
-ben aşka inanmıyorum baturcan.
+dur hemen ferhat göçer'i getiriyorum seni inandırması için.
aşk yoktur, yalnızca seks vardır diyen kadındır.
(bkz: aşka inanmıyorum ama bir hoşlantı var)
çok pis büyük konuşmuş kadındır. ardından karşısına biri çıkar, bu kadını doğduğuna pişman eder ve aşkından süründürür. *
büyük ihtimalle çok aşık olup aştan büyük yara almış kadındır. tüm inancını yitirmiştir. ya da hiç aşık olmamış kadındır.
aşık olmamış kadındır.
olduğu zaman, bu fikri de kendisine bir şekilde girecektir zaten.*
aldatılmıştır o yüzden aşk eşittir acı anlamndadır onun için.
bazısı da karşı tarafı gaza getirmek , ben öyle kolay kolay aşık edilemem ya da ben öyle duygusallaşıp bağlanacak kız değilim triplerine girmek için bunu söylerler.
erkekler tarafından fena darbe yemiştir, bu kafayla bir kaç kez daha yer.
realist kadındır.
aşka olan inancını yitirmiş kadındır.
erkekler tarafından duyguları yıpratılmış, ayrıca kaşarlaşmış kadındır.
anne olmuş, çocuklarını büyütmüş ve aşk faslını çoktan geçmiş cefakar kadındır.
aşka inanmayan erkekle aşk yaşaması gereken kadındır.
allahım biriniz de tanıştığımızda şu kelimeyi söylemeyin.
beni aşka inandır diyen kadındır.
beni aşka inandır demeye çalışan kadındır.
çok inandığı aşkından göte tekme yiyen kadın sendromuna sahiptir.
amına kodumun kadınıdır.
Ben senden etkilendim şöyle bir yol deniyim bakalım tepkisi ne olacak diyen yaratık .
canı yanan kadındır. ya da duygu körelmesi yaşayan hasta ruhlu kadındır. ya da inanmıyor olabilir. fazla zorlamaya gerek yok.
bu kadınla ilgili 3 farklı durum söz konusu olabilir:

1. sevginin varlığına inanıyordur.
2. henüz aşık olmamıştır.
3. tahmin edemeyeceğimiz kadar şiddetli bir aşk yaşamıştır. mantığı acısı ile iş birliği yapıp kalbinin inanmasına izin vermiyordur.
amına koduumun karısı düzgünce beni aşka inandır desin lan o zaman dedirten kadındır. bir kadından duyulabilecek en samimiyetsiz cümledir ayrıca.
aldatılmış kadındır.
"zor kadın" olduğunu belli etmek için kırk takla atmaya çalışan kadındır. varlığıyla yokluğu birdir. çünkü şu dünyada yaşamaya değer olan birkaç şeyden bir tanesini elinin tersiyle itmeye çalışmaktadır. belki bir farklılık yaratmak istemiş de olabilir.

aslında aşka dair inancını yitirmiş olan bu arkadaşımız, aradığını bulmuş/kaybetmiş veyahut bir türlü bulamamıştır. ne gerek var böyle şeylere "o bize uğramaz.." de geç. gereksiz bir çaba, gereksiz bir reddediş... hadi milyonlarca insan yanıldı. hiç mi kalbin yanmadı?