bugün

hımm agzım sulandı başlığı görünce. tadından yenmez oldu buralar koş mualla koş. karpuzu falan boşver gel buradan yiyelim. Biraz jeopolitik, biraz sosyolojik, biraz etnolojik , biraz psikolojik, biraz teorik, biraz pratik olarak yaklaşalım bu yaklaşıma. hepsini birden yapamaz mıyız , yaparız yaparız, koskaca sözlük yazarıyız yahu, biiiirrr ; belinden sopayı eksik etmediğin kadın, bu yaklaşıma göre aynı zamanda karnında sıpa da taşıyacağından , sıpa galyana gelir ve duramaz fazla o karında, ee belinden sopayı eksik etmen gerekir, eee belinden sopayı eksik edersen , yaklaşımınla çelişir , devrimci paradoksu vardı ya hani mualla hatırlarsın, o paradoksa girersin. Sopadan vazgeçemiyorsan , sıpadan vazgeçmen gerekir, sıpadan vazgeçersen o meşhur yaklaşımın yine tepetaklak olacak. o tepetaklak olunca nerde senin erkekliğin mualla. pardon mualla erkek değildin sen değil mi. ben de girdim bir paradoksa. eee ikisinden de vazgeç, biri olunca diğeri eksik kalacak. olmaz ki ters bize, ya sıpa ya sopa, ya sıpa ya sopa...
Edit: başa kalan başlık.
Edit2 : ben yapmadım miki yaptı
bu sıpaların sayısı en az üç olacaktır.muhterem büyüklerimiz diger ayrıntılarıda toplu egitim seminerlerinde açıklayacaklardır ne tür sopalar kullanılırsa sonuç daha verimli olur bu eyleminiz egonuzda ne gibi okşamalar yapar.o sıpa büyüyünce size ne yapar benzeri benzeri .
dizini dövmesin diye baba tarafından zaten dövülmüşlüğü olan kadının evlilik sonrası eziyeti. içine tükürmek istediğim körelmiş zihniyete ait olan söylem.
eli işte gözü işvede,beli sopalı karnı sıpalı hatun versiyonunu tarif eder.
çok güzel bir atasözüdür, atalarımızın ibretlik tespiti.
türk kadını için doğru ve yerinde tespittir.

kadınların ahlak ve kültürel değeri ülkemizde maalesef avrupa standartlarındadır.
Belinde sopa kiran adamın altına yatan kadın kraliçe prenses falan değil kezbandir.
Ve sen erkek!
Bir kral yada prens değil kezbanin ezik kocasisindir.
Allah ayirmasin.
Beyninden de kanı.
Doğru önermedir, bu kadınlara en ufak bi taviz verirsen tepene binerler. Çayı soğuk mu getirdi? Yemek tuzsuz mu oldu? Çakacaksın iki tokat bak bakalım bidaha aynısını yapabiliyor mu.
beline vurmayın fıtık olur.

(bkz: sırtından)