bugün

yeni sekizinci nesil şakirt. ilk nick altı eğitim niteliğinde olsun istedim.

(#11552499) bak şimdi canım kardeşim.. şu entryi okuyorsun, çalışıp öyle saldırıyorsun bundan sonra. (#11553035)
nicki gibi "child" yazardır...bunlardan 3-5 tanesi biraraya gelince "children" olurlar.
(#11562728)

yazılarına dikkat etmesi gereken uuser.
forum değil bebemko sözlük burası.
çok doğru noktalara temas eden ve türk milliyetçisi olduğunu düşündüğüm yazar.
Yanlış bir başlık açtı kendisi. Açtığı bu başlığı sol framede gördüm ve yazarla dalga geçmek için başlığa girdim ama arkadaşımız kıvrak bir hareketle(editle) yanlış başlık altında güzel bir entry girmiş. Güzel bir yazarlık başarısıdır kendisini tebrik ederim.
Tanım: sözlük formatına hakim yazar.
(#11990772)
sosyo mesaj veren yazar.
doğum günü yazarıdır. ben vaktin de kutlayacaktım ama olmadı ki .
nice seneler dakikalar sayıyor an itibari ile.
edit : vaktin de kutlamışım bi an yanlış oldu sandım .
(bkz: #11966525) nolu entrysiyle nasıl bir faşo olduğunu göstermiştir. hopa nın bu onurlu tavrı bu faşoyu böyle biçare ve saçmalar hale getiriyor yani.
ailesinde ermenilerce işkence edilerek öldürülmüş bir kişi varken, elbette ermenilerden nefret edip faşoluk yapacak yazardır.
(#12085000)hainlerle mücadele etmek düşmanlar ile mücadeleden daha zordur.
(#12138365)ironik bir entry sahibi olmuş. nur topu gibi lan. müjdat gezen haklı değil diyor sonra halka benzer bir söz söylüyor. bu ironi örneği için kendisine teşekkürü borç bilirim.
çok güzel film öneren uuserdır. bugün iyi geçen 116 dakikamı kendilerine borçluyumdur. teşekkürlerdir. *
ton balığını azaltması gereken yazar.

(bkz: cıva zehirlenmesi)
kafasında fillerin tepiştiğini sandığım yazar, buna sebep olan zanlarım anneler ile ilgili başlığımdan dolayı oluşmuştur.
(#12810585) hoş tespitlere sahip yazarımız.
acırım tükürüğe, tükürsem yüzüne.
hayvansever yazar.
dikkatimi çeken, beğendiğim yazar. başarılar diliyorum...
dikkatimi çeken, beğenmediğim yazar.

--spoiler--
resimlerden anladığım biri halka el öptürür, diğeri herşeyi ile halkın içinden halkın adamıdır. zaten seçimlerde bunu anlatıyor. biri silah zoruyla, diğeri halkın iradesi ile başkan oldu. yanlış diyenler sebebini de anlatsın lütfen.
--spoiler--

saçmalamakta sınır tanımamış yazar kişisi. recep tayyip erdoğan'a bile halkın adamı dedi ya ne söylesen boş. sen yaz usta beğeniyle eksiliyoruz. *
herkesin görüşleri yüzünden "ıyyy", "iğrençç" tarzı söylemlerde bulunduğu yazardır. lakin sadece doğruları söyler. helal olsun yolu açık olsun.
simple minds parçası.
#13394228 ayarı vermiş yazardır.*
(#13394228) ayar verdiği sanılan yazar. fakat boş laf ustasıdır. bu ayar öyle bir ayar ki of of of!!!
Benim değişimimde büyük etkisi olacak yazardır. Değişim dediğim şey olmazsa, bulup bacağına sıkacağım yazardır ayrıca. Sağolsundur, dedikleri olmazsa kaybolsundur. *
cenabet sayıdan kurtardığım yazar, hadi gene iyisin. *