bugün

iki durak arası izdivaç. bir tam, bir öğrenci
bana bakıyo lan hissine kapılım kızı evıne kadar takıp etme durumunun ortaya cıkmasına sebep olan olay
toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda olan türk gençliğinin önemli hobilerinden olan hadisedir.

otobüse binilir .şöyle bir etraf kesilir. uygun bir aday bulunur ve kesmeye başlanır. bu arada dua edilmektedir içten içe; inşallah evime yakın durakta iner diye. kız erken bir durakta iniyorsa kızın peşinden inildiğinde kızla konuştuktan sonra tekrardan otobüse binmek büyük zahmettir.

büyük şehirlerde oturanlar bilir. körüklü otobüslerde en uygun kesişme mekanı körük kısmıdır. aynı anda çok kişiyi barındıran bu mekanda kesişme ihtimali fazladır. zira gençlik daha çok bu mevkilerde durmaktadır.
sadece otobüste olmayan hede.
+ahahe bunlar ezik abi.
-Tabii olm ya bu ne lan otobüs mü ahaha
+Bırak abi bırak, o değil geçen Ulusoy Starliner' dayım Marmaris' e giderken. Bir kesişiyorum F14 de ki hatun ile.
-Starliner bozdu be abi hede hödö
kız otobüsten indiğinde gerçeklerle tanışmaktır..
bir kaç hafta baktıktan sonra kızın elinde nikah ve aile hayatına dair bir kitap, parmağında yüzükle karşılaşıldığında adamı kötü eden olay. *
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
çapkınlığın ilk dönemleri aktarmalı hali..
sonu görünmeyen dipsiz kuyu.
adını bi öğrensem facebook'ta bulurum zaten deyip tatmin olma durumu.
onun indiği durakta bende ineyim denilmesi durumunda fazladan durak gidip dolapdere'de inmek sopa yiyip eve dönmek aşk değil dayak acısıyla gece uyuyamamak.
bakışma döneminde en güvenli dönem iki durak arasıdır, her iki tarafta bunun en fazla 2-3 bilmem kaç durak sonra büyük olasılıkla kızın inip süreci noktalıyacağının farkındadır ama yinede süreç baltalanmaz elden geldiğince ,bakışılır.
iş belli bir sonuca bağlanamazsa sadece bakışmayla kalırsa boktan ötesi ve de gereksiz bir eylemdir.
bi sonuca bağlanmayacağını bilmek olayın asıl güzel noktasıdır . ihtimalin olduğu bi insanla o kadar rahat bakışmak zordur.
Bir metrobüs aşkı değildir.
Söğütlüçeşmede başlar Cevizlibag durağında aktarmayla biter.
ikilinin sevişmesiyle sonuçlandığı henüz görülmemiştir.