bugün

arif erdem, saçma sapan bir şekilde biri düşünce akla ilk gelen eski futbolcu. En çokta eski hakemlerin aklına geliyordu.
kaleci mete,
niko,
"sarı" süleyman,
fuat,
"büyük" ve "küçük haluk,
fikret,
canım kardeşim "kör" tuğrul,
halim...

not: tümü de beşiktaş'lıdır, evet!...
Batistuta.
amokachi.
(bkz: iulian filipescu)

çok severdim filip'i. defansın her yerinde ve defansif orta sahada hatta 3-5-2' nin kanatlarında belli seviyede bir performans sergileyen, savunması iyi, hücumu ise defans oyuncusuna göre hiç fena değildi. hatta 98-99' da juventus' la çeyrek final mücadelesi veren, devler liginde grup 2. si olan, 3.şampiyonluğa giden bir takımın parçasıyken, ben daha büyük hedefi olan takıma gitmek istiyorum dedi ve real betis'e gitti. ondan sonraki sene küme düşme hüznü yaşarken , bir sonraki sene ispanya 2.liginde mücadele verirken, o beğenmediği biz ise o dönemde 1 lig şampiyonluğu, 1 türkiye kupası,1 uefa kupası, 1 süper kupa ve 1 şampiyonlar ligi çeyrek finali yaşadık. hatta 2001 yazında ise galatasaraydan gittiğime çok pişmanım diye açıklama yapmıştı. bu açıklamadan 1 sene sonra ise betis'le ispanyada avrupa kupaları mücadelesi yaşama başarısını yaşasa da , o beğenmediği biz ise devler liginde 2.tur ve lig şampiyonluğu sevinci yaşadık o dönem. yine de kendisini çok severim. umarım bir gün teknik kadroda kendisini görürüz.
hakan şükür, en son fötonun yanına kaçtıydı.
zago.
carew.
edgar davids.
gigs.
(bkz: islambek kuat)'ın bizzat kendisidir.
Tomaşevski...

Lato.

Messi.
Emilio butragueno. Sensible soccerlı çocukluk yılları.
Bazayı karıştırırken birkaç sporcu kağıdı bulma anında yaşanandır.