bugün

iki elle mi tutacağı sorununu doğuran markaj.
bekir in dikkatli olması gerekmektedir. eline ne gelecğei belli olmaz. yanlış şeyler tutmasın.
30 cm lik kısmı tutacaktır.
umduğunu değil bulduğunu tutacaktır.
tuttuğu altın olsundur.
malum aleti öpecek mi sorunsalı yaratır.
(bkz: yakalarsam muah muah)
drogba'ya büyük hakarettir.
büyük ihtimalle, drogba'nın önüne atlayan çinli ile bekir, kader arkadaşı olacaktır.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=J1QyJPW_lsA
(bkz: bekir irtegün ün küçük drogbayı tutması)
zamanında orhan ak'ın anelka'yı tutması gibi bir şeydir.
maç içinde elinden geleni yapacak formasını ıslatacak.

maç sonunda da formasını alarak çocukları için bir hatıra olarak saklayacaktır.
Bir fenerlıyım ama servetın shevchenkoyu tutamadıgı gıbı bekırde drogbayı tutamaz.komık bır durum.tecrubesıyle bekırı ıkı ekmek bı sute gonderır drogba.
küçük drogba'yı tutacaktır. küçük mü dedim? pardon ya öyle demek istemedim, neyse siz anladınız!
drogba'nın 3. bacağını kullanarak topu alacağı mücadele olacaktır.

şöyle yani : görsel

edit : küçük drogba mı? neresi küçük amına koyim türkiye'de olsa 44 aylık çocuk muamelesi görüp okula yazdırılır lan.
sıkı tutmalıdır. eğer sıkı tutamazsa vay halinedir!
servet çetin'in shevchenko'yu tutması gibi olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=sEZkAuMaEuk
kim kimi tutar onu bilmem ama drogba'nın kadıköy'de siki tutmuşluğu var bir defa.
(bkz: drogba nın servet çetin i sorması)

muhtemelen drogba'nın bir derbide en fazla gol atan oyuncu olmasını sağlayacak eşleşme olabilir.
olabilecek iştir. 29 yaşındaki bekir 35 inde ki drogba'yı çime gömer.
Neresinden tutacağı merak konusudur.
imkansızdır. zira bekir maç sonu drogba'dan formasını alabilmek için yalvaracağından tutmayacaktır. forma yırtılır falan...

ha istese tutabilir mi? imkansız.
bekir için çok zor bir 90 dk anlamına gelir. (bkz: 29 undaki bekir 35 indeki drogba'yı çime gömerse, iki yaşında yeğenim var, göndereyim de messi'nin anasını siksin.)
yolun karşısına geçecek olan, dedesi yaşındaki durogba yı tutmasıdır. samimi bir davranış.
bir fenerbahçeli olarak söylüyorum . Bekir tutacaktir ama drogbayi mi tutar başka şeyi mi bilemicem .