bugün

akabe ve hiç bitmeyen maaduriyeti.

https://www.ntv.com.tr/tu...yo,TcYILBJWRkewlhEgPEiCYg
bulunduğu camiaya en çok yakışanlardan birisidir. adeta kitaplardaki arka kapak yazısı, filmlerin fragmanı, marketlerde kürdanla tattırılan peynir gibi

bulunduğu camianın özeti.
Lisede en akıllı ama herşeye itiraz eden vasfi tipi olan siyasetçimiz. Hocaefendisi hiçbir fırsatta ezdirmez.
"bu adamda gemiyi ilk terkedecek tip var" diye yazmış yukarıda yazarın biri. 15 temmuz gecesi meclis bombalanırken, meclis salonunda kendisi "biz şimdi kaçarsak, millet nasıl dik durur" tarzında bir açıklama yapmıştır ve bu da sesli kayıtlara geçmiştir. isteyen youtube'tan açıp bakabilir. Bilip bilmeden kimse boş konuşmasın.
Fethullah gülen bu ülkenin yetiştirdiği kıymetli bir değerdir diye başka bir kaydı da var. inanmayan açıp baksın.

Ucuz kahramanlık yalanlarını yol yabdı yaa diyen koyunlar yer. Biz yemeyiz.
Kontrollü darbedir o kontrollü olmasa duramazdı.
3-5 yıl evvel müslüman terörist fetullah'a bilge kişi diyen kişi. Demeye çalıştığım şey önüne gelene fedöcü diyenlerin geçmişi değil. Herkes biliyor bunları ve yargılanacaklar da.

Bu ülkenin adalet bakanı ilkokul mezunu bile olmayan bir çomara bilge diyor. Meseleye bak.

imam hatip cennetinde olağan.
(bkz: yozgat)
Bakan olamamış. Çok üzüldüm sorma gitsin. Evet.
O değil de ankara bşb başkanlığına aday falan gösterirler mi bunu?
yazık lan.

türk olmayan birisi her gün ''ne mutlu türküm diyene, varlığım türk varlığına armağan olsun'' diyor ve bundan utanmıyor, aksine gurur duyarak söylüyor..

valla nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bu şoven ve dinciler insanların görüşlerini çok kolay değiştiriyorlar.

not: bu ülke o kadar aptallaşmış bir ülke ki parasızlıktan intihar edinilen ülkede gündem ''andımız kabul edilsin mi/kaldırılsın mı'' bazı gazeteler bunu manşet yapıyor.

sizin gazeteciliğinizi de siyasetinizi de vicdanınıza da sikeyim!

andımız gelse de/gelmese de bunun hiçbiri bizim hayatımızda değişiklik yapmayacak.

kahrolsun satılmış medyanız, düzen savucunusu itler.
yozgat sürmelisi.
çemçük ağızlı umut sarıkaya karakteri gibi bir tip.
hela vela velvelaaaa.
koruma ordusuyla gezerken

"Bu dünyada muhafızımın daima Rabbim olduğuna inandım.

Muhafızının Allah olduğuna inananların kimseden korkusu olmadığı gibi benim de kimseden korkum yoktur.

Vekil ve muhafız olarak Allah yeter..." tweetini atmış.
ağlak bir akpli.
ak partiden gitmesi gereken kürt. türkiye cumhuriyetinde yaşayıp, türküm diye yazılan bir ant için anında atarlı çıkış yapması kabul edilemez.

istemedigini ibrahim kalın gibi sakin bir uslup ile dile getirebilirdi. kendisini bu kurish tutumundan dolayı kınıyorum.
Bu adami görünce kargalar bile güler.
ak troll'un resimlisi.
ayağı tökezleyip merdivenlerden düşmüş ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş olan eski akp milletvekilidir. sadece bir hevesle yazdım işte böyle insanlar merdiven yerine asansör kullanırlar merdivenler fakirler içindir.
şahıs devlet mekanizmasını bile tanımadığı - tanımadığını kanıtlayan sürekli beyanlar verdiği için, aldığı parayı sadece yalayarak kazanıyor. Musluk kapanmasın diye nasıl gerekiyorsa öyle yalıyor.

Bu şahıs benim gözümde gerçek bir zavallı. Köpekbalığının ağzından düşen parçaları yiyerek hayatını idame ettiren, küçük bir parazit balık.
yakışıklı bir insan.
Danıştay'ın yetkileri ve tarihi hakkında bilgisiz olduğu ortaya çıkan liyakatsiz siyasetçi.

Türk halkına layık maalesef.

Ağlanacak halimize sadece bir örnek.
https://t24.com.tr/video/...asi-tekrar-gundemde,19273
adamın hasıdır.