yeni dönemde artık adalet bakanı değildir.
gayet yakışıklı bir adammış gençliğinde, zaman herşeyi alıp götürüyor işte, şimdilerde ise adalet bakanlığı yapmakta olan, iyi bir devlet adamı.

görsel
bu videoyu unutarak akapeye oy verenlerin, kime hizmet ettiğini sakın ama sakın unutmayın...!

https://youtu.be/OQEd67vsE0M

ülkeye mültecileri doldurarak onlara oy kullanma hakkı verenlerin şerefi, namusu, haysiyeti, onuru, inancı olamaz!
görsel
muhalifler tarafından itibarsızlaştırılmaya çalışılan işinin ehli bir adamdır, en çok fetö ve terör örgütleri ile mücadele eden halada mücadeleyi devam ettiren adalet bakanıdır, en çok fetö mensubu suçlular bu adamın bakanlık yaptığı dönemde tutuklanmıştır, onun için birtakım algı oyunları ile bekir bozdağı itibarsızlaştırmayın, son derece başarılı bulduğum, 15 temmuz darbe girişiminde mecliste yüreğini ortaya koyan adamdır, allahta adalet bakanlığı gibi kutsal bir makamı bekir bozdağa nasip etmiştir, ülkemiz için değerli bir bakanımızdır, kripto fetöcü ve onun deynekçisi muhaliflere bakmayınız, varlığı bile vatan hainlerini korkutmaktadır.
görsel
görsel
türkiye cumhuriyeti adalet bakanıdır.
Bir zamanlar meclis kürsüsünde fettöş hocasına toz kondurmayan zat. Hiç ama hiç hazzetmediğim bir badem bıyıklı.
fetöcü len aq.

neyse ki ben dededen cehapeliyim, gidem de gavura basar gibi sadullah ergin'e mührü basam.
Muhalifler tarafından itibarsızlaştırılmaya çalışılan işinin ehli bir adamdır, en çok fetö ve terör örgütleri ile mücadele eden halada mücadeleyi devam ettiren adalet bakanıdır, en çok fetö mensubu suçlular bu adamın bakanlık yaptığı dönemde tutuklanmıştır, onun için birtakım algı oyunları ile Bekir bozdağı itibarsızlaştırmayın, son derece başarılı bulduğum, 15 temmuz darbe girişiminde mecliste yüreğini ortaya koyan adamdır, allahta adalet bakanlığı gibi kutsal bir makamı Bekir bozdağa nasip etmiştir, ülkemiz için değerli bir bakanımızdır, kripto fetöcü ve onun deynekçisi muhaliflere bakmayınız, varlığı bile vatan hainlerini korkutmaktadır.
(bkz: Bekir Bokdağ)
Adalet bakanı. Zamanında Feto teröristine "Muhterem Hocaefendi" demiştir. Aynı zamanda AKP Yozgat milletvekilidir. Fetocu Bekir. Arşiv unutmaz, internet affetmez:
1) ilgili link: https://m.youtube.com/watch?v=OQEd67vsE0M
2) ilgili fotoğraflar:
görsel
görsel
görsel
görsel
Bekir Bozdağ: Tweet attı diye hakkında soruşturma başlatılan bir Allah'ın kulu yok, soruşturma tweetin içeriği üzerine açılıyor. Türkçesi "birisi seni silahla vurduğu için ölmüyorsun. kan kaybından ölüyorsun".
görsel
yıl olmuş 2022 tiplere bak ya. uzaylılar gelse ne açıklayacağız valla utanıyorum...
görsel
görsel
görsel
(bkz: adam)
Yeniden adalet bakanı olmuştur.
Fetullah hoca efendi bu ülkenin yetiştirdiği büyük bir değer demiştir.

Sonra herkes fetöcü olmuş kendisi olmamıştır. Enteresan.
Yurdum insanının unutkanlığından nasibini almış kişidir.

Bakin bu adam fetöye övgüler dizdi, khklılar için değişik cümleler kurdu,

Yeri geldi sinir uçlarımızla oynadı.

Şimdi ne yapar ne eder, milyarları eziyor mu yoksa aç mı açıkta mı bilmiyoruz

Umursamıyor unutuyoruz.
Görmeyeli gençleşmiş

https://twitter.com/Ali_P...tatus/1271768573648818177
Beddua almamak gerekmiş.
beddua etmek istemiyorum, duyduğuma göre kansermiş, buradan, emeği geçen yaradana teşekkürlerimi iletiyorum.
kansermiş...

geçmiş olsun diyor acil şifalar diliyorum...

not: "KHK’lıları suçlu oldukları için değil idari bir tasarrufla ihraç ettik” demişti 3 yıl önce...
insanları işinden, aşından etmenin adı: "idari tasarruf" olmuştu. yine de acil şifalar...
ne diyorum la ben?...