bugün

facebook'da liseliler tarafından alay konusu olmuş bir şahıs. alay edilen tek tarafı bizden biraz farklı olmasıdır, onun elinde olan birşey değildir. inci sözlük ile hiç bir alakası yoktur.
bida bana sataşan görem bacın siqem demesi ile meşur.
alay edilme sebebi dış görünüşü değildir, söylediği mottodur. *
meşhur olan sözü üzerinden espri türetilebilir ancak dış görünüşüyle dalga geçilmesi ve youtubeda paylaşılan telefon görüşmeleri gerçekten ezikliğin dik alasıdır. Adına üzüldüğüm kişidir. Sırf bundan ötürü gereksiz bir sempati duyuyorum kendisine.
görsel
%60 saç
%40 gıdı
çene yok.
liselilerin alay konusu olmuş genç adam.*
bir fenomen. her gördüğümde aklıma bu gelir:

--spoiler--
görsel
--spoiler--
telefon konuşmaları ile facebookta patlak veren çenesiz amip.
trajikomik kişilik.
böyle bir yazar var.
bacılarınız varsa uzak tutmanız gereken şahsiyet.
görsel
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=28659584

dün gece itibariyle ekşi sözlükte girilen bu entry sebebiyle meraktan o çok komik! telefon şakasını izledim. söylenecek hiçbir şey yok harbiden. umarım biri şu arkadaşın aklına girip de suç duyurusunda bulunur. cezasını çeksin orospu çocukları. millete soytarılık yapmak uğruna, sırf popüler olacağım diye başkasına ana avrat düz gitmek, tipini yadırgamak, yaşadığı yeri, ırkını, konuşmasını küçümsemek adamlık sanırım bu orospu çocukları için. adamın türklere sövme nedeni tamamen belli. kışkırtılıyor apaçık.
gece gece yarmıştır (#15604543)
Biz buna özürlü diye üzülüyoruz fakat bir telefon görüşmesi vardı 10dk'lık o telefon görüşmesinde ağıza alınmayacak laflar hatta ve hatta Türkiye Cumhuriyeti'ne de laf atmıştır. Bu yüzden alayı fazlasıyla hakediyor.
nick altına yazdığımı silip tekrar tekrar yazim mi hah, vurim mi sırtına? önerisini yapan sağlık meslek liseli ruhlu sevdiceğim yazardır kendisi.
ayrıca şans meleğim'dir kendisi.
telefon numarasını öğrenmek için yanıp tutuştuğum reyiz.
tantuni tarikatı üyesi yazar kardeşimiz. ayranı soğuk yeşilliği bol olsun.
görsel
olm bak git, dedim dedim gülmediniz .. vs vs gibi abartıldığı yetmemiş gibi bir de kabartılan bacın siqem repliğinin sahibi.
Bacın siqem lafıyla ünlü olan şahsiyet.
görsel
dış görünüşünden dolayı bazı kendini bilmezlerin alay konusu olmuş şahsiyet. facebook' u model ajansı zanneden bazı kimselerin akıllarınca dalga geçtikleri kişi.
http://s16.postimage.org/...13195523014_321998_17.jpg