bugün

orospuluk için ilk adımı atmış kadın olmuş yaratıktır.
Orospudur.
Allah korusun daha nasil evlenecek o kiz.
liseli soylemidir. aldırış edilmemesi gerekendir.

ayr: yarın okula gidip karı kız sikmeye calisan deli gibi evin boş halini pusuya yatıp bekleyen kışı soylemidir.

en fazla olsunda hayatı boyunca kimseyle ilişkisi olamayacak sadece, olurda evlenirse, cinsel bi münasebeti olacak kisi soylemidir.
cagimizda normal karsilanmasi gereken kizdir. sevmistir sadece.
batıda modernizm adı altında hoş görülen olguyken doğu kültüründe katil olma sebebidir.

Ayrıca huntington tarafından medeniyetler çatışması kitabında türkiyeyi yırtık ülke( doğu ve batı kültürünün birleştiği yer) olarak tanımlamasına örnek teşkil eden durumdur.
bekaretini evlendikten sonra kaybeden kadından bir farkı yoktur. olsa olsa daha iyi sevişiyordur.
Bekaretini evlenmeden kaybeden erkekten hiçbir farkı yoktur. Eğer kafanıza bu kadar çok takarsanız da bekaretini evlenmeden kaybeden bir erkekle evlenir olur biter.
göstermekle kalmayıp aynı zamanda elleten kızdır.
bekaretini evlenmeden kaybeden erkek ile evlenecektir.
bakire degildir.
evlenmeden kaybedince orospu,
kendisini kocasına saklarsa da kezban olarak anılan kızdır.

sizin ikileminize çakayım ben.
Evleneceği erkekle en özel anı paylaşamayacak olan bayandır.
Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu o'dur -Friedrich Nietzsche

Bu arada namus diye dediğiniz kızlık zarının asıl işlevi bebeklik dönemindeki kızların yaptığı dışkının önüne bulaşıpta mikrop kapmamasınısağlar. büyüyünce ise bu işlevini yitirir.
Bekaretini evlenmeden kaybeden erkeğe layıktır. Şerefsiz bi de bunlar bakir erkek isterler!kadınlar çok fena ya.
KENDI BASINA BiREYDiR!
kendisi bakire olmayıp bakir erkekle evlenmek isterler bunlar bi de bakir olmayanlara erkeğin or.sp.su derler. pu kaka bunlar...
Bekaretini evlendiginde kaybeden kizdan hicbir farki yoktur.
Her bakire olmayan orospu veya kasar degildir, umarim bunu anlayamayan bazi ahlak mufettislerinden uzak bir hayati olur.
evde kalacaktır.
Tecavüze uğramadıysa bekaretini kaybetmemiş, kendini guvendiği erkeğe teslim etmiştir.
Nasıl olsa kaybettim deyip pompadan pompaya koşar çoğu.
beyinleri bakire olanların kafa patlattığı mevzu. olum az kullanın da patlasın artık onca yıl boşuna taşımışsınız.
coffe tea, or me ? diye soru yöneltilecek kızdır efendim.
Kapagı attım diye dusunen aptal kızdır.
(bkz: bekaretini evlenmeden kaybeden erkek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar