bugün

kimbilir kime hangi arada verdigi belli olmayan hatun kisinin, "her siki ergonekona yikmaca" oyununun bir kenarindan tutmasi olayidir.

suphe etmesine gerek yoktur ayrica, kesin ergenekon yapmistir.

..
ayrica bir reklam projesi var kafamda, soyyle ki,

"ergenekon kiliflari"...

minareyi calin kilifini biz ayarlariz.
..
(bkz: bekaretimi kaybettim hükümsüzdür)
bir de tersi var ki:

ergenekon şeysi diyor ki: - evet lan ben s..tim seni..
-yok abi..herşey de ergenekona yıkılmaz ki..
kesinlikle, ergenekonu sulandırmaya çalışan kanalların, sıcak gelişme olarak duyuracakları haber olma olasılığı yüksektir.
ergenekon operasyonu sulandırma çalışmasının sözlük ayağının mahsülü.
(bkz: ergenekonun amına goyim)
ergenekon gibi suyu çıkmış bir operasyonun dalga konularından bir. dalga geçilmeyecek gibi de değil ki kardeşim.
doğalgaza, elektriğe, suya, ötv'ye ergenekon zam yaptı, orman yangınlarını ergenekoncular başlattı, kur'an kurslarının binalarını ergenekoncular çürük yaptı, tayyibe gemiciği ergenekoncular zorla aldırttı, terörist başına ergenekoncular "sayın" şeklinde hitab etti(tıpkı dtpliler gibi),fetonun şekerini ergenekoncular fırlattı ki abd düşürsün diye vb. gider daha bu ne de olsa pkk yanlarında masum kalıyor son güngören ki patlamayı da ergenekoncular yaptıysa ne güzel... (bkz: vur semeri eşeğe git güle güle)
- bekaretimi kaybettim ergonekondan supheleniyorum...
+ hmm... ne zaman kaybettin yani yırttın şeyini kızım?
- cumhuriyet mitinglerinin olduğu gündü sanırım
+ a-haaa! bu kızın kukusunu kazın, el bombası arıyoruz!
alço nun ergenekon kapsamı altında gözaltına alınması durumunda ortaya çıkabilir.
çıkarılan cephanelerde prezevatif çıkmıştır.
9659030303999878738283728 (küsüratlı sayı vereyim de inandırıcı olsun) sayfalık bir iddiamenin birkaç günde hazırlanıp savcılığa sunulması gerekmektedir.
(bkz: adı üstünde ergene kon) * *
hüseyin üzmez davasının ergenekon davasıyla birleştirilmesi sonucunu doğurabilir. iddianameye bir iki yalan satır daha eklenmesi suretiyle rahatlıkla gerçekleştirilebilecek durumdur. o kadar iftiranın içinde bi tanenin lafı mı olur?
(bkz: bir halt işledik sulandırmaya çalışıyoruz)