bugün

vardır böyleleri;
yalnız şöyle bir durum vardır.
elin oğlu bakire bir kızla evleniyorsa, beni kim sikti de ben bakire bir bayanla evlenmiyorum diye derin derin düşünmesi gerekmektedir.
ya da ne kadar bekarete takılmam dese de takılıyordur.
yok entel takılacam, yok cool takılacam, ayağına; kimse yemesin kızları lan.
(bkz: evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan kadın/#9858676)
malesef nadir bulunan, diğer türk erkeklerinin yanı sıra eşini sikmek yerine onunla seks yapan ve eş dost arasında mezhebi geniş ya da gavat diye anlandırılan erkektir. gel gelelim ki şöyle bir olay vardır bu erkek kendisinin de evlenmeden önce seks yaptığını farkeden bunun gayet normal bir olay olduğunu algılayabilmiş kendisi için ihtiyaç olan bu hadisenin bir kadın için de doğal olabildiğini kavrayabilmiştir. ama şu kısmı önemli evlenmeden önce seks yapmış olması yani ah bi evlensem de elimin altında garanti .mcık olsa zihniyetinde olmayan evlenmeye daha derin bakabilen erkektir.
(bkz: aa bu benim lan)

yok arkadaşım; ben, kadını 50ml'den ibaret saymıyorum. ben nasıl bir şeyler yaşadıysam o da yaşamıştır. yaşamadı diye sevinmem; yaşadı diye üzülmem. kadın dediğimiz de en nihayetinde sizin bizim gibi insan. sever, sevilir, yatar, yatmaz... benden öncesine ben niye takılayım. orospuyla evlenen peygamber bile var. sen kim oluyorsun da "bakireden başkasıyla evlenmem" dersin?

haaa, bence suyunu çıkartmayalım. ne bakire ne de orospu olsun. yaşamış ve deneyimlemek istediği her şeyi tatmış olsun. gözü tok olsun. evlendikten sonra boynuzlamasın. boynuzlanmasın.
(bkz: bekaret takıntısı)

- cinsel hayatını özet geç.
+ ağzıma almışlığım var.
- başka?
+ önden isteyen sevgilimi arkaya ikna etmişliğim var.
- başka?
+ iki kişiyi elimle, birini ağzımla, diğerlerinide kulaklarımla idare etmişliğim var.
- bakire misin be kadın?
+ evet! evet!
- benim takıntım var da. söyleme sahip.
(bkz: bakire sevgili istemeyen erkek/#7082181)
ya duldur ya da uzaydan düşmüştür.
güncel Önemli Başlıklar