bugün

leş gibi bir internete sahip olmama rağmen hd şekilde lig maçlarını izleyebiliyorum. gerçekten enteresan.
Kotaya etkisi merak edilendir
Digitürk ün yeni sahibi.

Alır almaz farkını hissettirmiş envai çeşit yenilikleriyle ortamı şenlendirmiş medya kurumu.

Digitürk dilediğin zaman güzeldi ama bunlarla bein contect daha iyi duruma geldi.
Bein Connect digitürk'ünüzü internete bağlayarak en popüler yerli ve yabancı dizileri ve aynı zamanda 1000'den fazla filmi yayın akışına bağlı kalmadan dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz bir platform.
Digitürk'ünüzü bein connect özelliğine kavuşturmak için ise digitürk'ü internete bağlamak yeterli
süper lig paketinin 100 lira (evet 100) olduğu tv platformu.

100
yüz

(bkz: 100)
Harika bir platform. Evet.
maç izlemek istediğinizde, uydu yayınını kapatmasa çok iyi bir şey aslında. iki maçı aynı anda izlemek için digiturk play'e mahkum ediyorlar.
iyi hoş güzel ama şu film kısmını daha kullanışlı yapsalar keşke. Evet.
filmleri beş para etmeyen, sinema tarihe damga vurmuş hiç bir filmi içeriğinde bulundurmayan film konusunda sınıfta kalmış yayıncı kuruluş...

amk gece gece biraz nostalji yapmak için (bkz: top gun) filmini açayım dedim yok içeriğinde yok... işin yoksa şimdi amele gibi film sitelerinde ara.
filmleri beş para etmeyen, sinema tarihe damga vurmuş hiç bir filmi içeriğinde bulundurmayan film konusunda sınıfta kalmış yayıncı kuruluş...

amk gece gece biraz nostalji yapmak için (bkz: top gun) filmini açayım dedim yok içeriğinde yok... işin yoksa şimdi amele gibi film sitelerinde ara.
kredi kartı bilgilerini girmeden 1 ay üyelik için: https://www.beinconnect.com.tr/satinal
Ek olarak 1 dakika civarı geriden geliyor.

Dışardan goool sesi geliyor sen mal gibi kalıyorsun.
yerli film listesinde 50 sene öncenin filmlerinin olduğu, daha günümüz filmlerinden de recep ivedik ve türevlerinden öteye geçememiş, yabancı film listelerinin yine elle tutulur bir yanı olsa da internette korsan yayın yapan film siteleri kadar bile seçenek sunamayan web sitesi.
Spor ekstra+ paketini (haber başlığında bjk-gs logoları var ama içerikte süper lig yazmıyor; şl, al, italya, fransa ligleri ve euroleague yazıyor) yıllık abonelikte aylık 14 tl (tv'de izlemek isterseniz +10 tl daha, aylık abonelikte ise 24 tl (tv için yine +10 tl) olarak kampanyalandırmış bein dijital paketidir.

Süper lig için ligin kalanını kapsayan paketleri (hemen hemen yarım sezon) bütün maçlar 329 tl (+ tv app için 50 tl), sadece takımının maçları mobil için 199 tl (+web için 50 tl). Bu pakette neden tv uygulamasına yer vermemişler, anlamadım. Muhtemelen bu yayın hd olmayacak.

Yani bein'deki bütün ligleri internet üzerinden tv uygulamasından sezonluk taahhütle izlemenin sezon sonuna kadar bedeli 473 tl. Aylık yaklaşık 120 tl.
başlarda sadece uydu abonelerinin paket dahilindeki içerikleri izleyebileceği bir sistem iken artık dijital bir platfrom olarak ele alınabilir.

fiyat / performans olarak pek bi artısı yoktur ama uydu aboneleri için ücretsiz olduğu için hiç yoktan iyidir.