bugün

''önemli olan Boyu değil işlevi la'' dediğim haber.

ayrıca;
1.sezon: saat 20.00 +7 (90 dk.)
2.sezon: saat 22.00 +13 (90 dk.)
3.sezon: saat 23.00 +18 (65 dk.)

bu şekilde devam ederse birkaç sene sonra sahur vakti izleriz heralde.

http://haber.gazetevatan....alttilar/466574/166/Haber

ben bu notu eksileyenlere yazdım: arkadaşım ben mi kıstım süreyi, ben mi koydum gece 23'e, ben mi meclis gündemine getirdim amirimi, senariste baskı yapıp ben mi öldürttüm savcı yengemizi. git onları eksile la.
ülkemizin ne kadar gelişmiş ve ileri demokrasiye sahip olduğunu göstermektedir. sıkıntı yok behzat amir 65 dakika değil 5 dakikada da gerekli ayarı verir. *
keşke rtük bütün dizileri 65 dakikaya çekse, behzat ç'yle başlamış olsa bu furya, yapımcılar 160 dakika insanları aptal yerine koymasa... dediğimdir. *
tamamen kaldırılmasından daha iyi olan bir gelişmedir.
Dizi sektörü için vakayı hayriye dir. Tüm sektörü etkiler inşallah. 1 saat 40 dk. sürer mi la bi bölüm?!!
gerçekleri göstermesinden rahatsız oldukları diziye en fazla bunu yapabilirler işte. olsun, 15 dakika olsun yine beklerim ben bir hafta yeni bölümü.
böylece 3. sezon sonlanacak olan dizi belki 4. sezon a da sarkıtılır. 1 saat 40 dakika olan dizinin 3 bölümü art arda çatır çatır çerez gibi gidiyorsa bu dizi bitmemelidir! yetkililere burdan duyrulur, sizden başka bir tane daha yok!
hep istenen, oyuncuya, set calisanina, senariste ilac gibi gelecek karar.
darisi leyla ile mecnun'un basina.
zorlama muhabbetlerden arinmis, daha insani calisma ortamina sahip oyunculariyla daha kaliteli isler cikacaktir.