bugün

ezberlemiş ya da kanunda emredilmiş gibi sürekli az çok yakışıklı ve kendinden uzun erkeklerle çıkıp yatan kadınlar yüzünden bazı erkeklerin ölene kadar uzak kalacağı kokudur. yakışıklı ve uzun boylular bilir ama.
ekşi ekşi kokar.
Kapıdan girince iyyy bu koku da ne der tiksinirsin ama içeri girince büyülenmiş gibi olursun. Kapıda aldığın koku yerini sonsuz huzura bırakır. Minnoş minnoş parmaklar sizi bambaşka diyara götürür..
Evin kokusunu bilmem; ama bu bebekler büsküt kolisi gibi kokmuyor mu, bitiyorum o kokuya. Daha güzel bir koku bilmiyorum. Belki elinizle üfelediğiniz kuru defne yaprağı bu kadar güzel kokabilir. O da belki :-).
3 çocuk olunca bu koku evden hiç eksilmedi bu arada dördüncüyü düşünüyorum.

bu kokuyu ürettirin air vik gibi kullanalım yoksa benim nüfus 2030 da 10 kişi olabilir.
bebeği kucağınıza aldığınızda bebeğin kokusunu genzinize çekince o tarif edilemez duyguyu anca cennet kokusuyla ifade edersiniz. ondan sonra tüm kokular o evde aklınızdan silinir.
Eşekli ev kokusu diye okudum. Gözlerim fena bozulmuş ya la.
yakışıklı, uzun boylu, müzisyen, motorcu erkeklerin bildiği kokudur...
--spoiler--
3 çocuk olunca bu koku evden hiç eksilmedi bu arada dördüncüyü düşünüyorum.
--spoiler--

Üç iken iyiydiler.
Dördüncü geldi ortalık karıştı bizde.
Dalin bebe yağı kullanarak elde edebileceğiniz kokudur.
Altını ıslatmış bir bebeğin bezi ve ıslak mendil kokusudur.
Ev havasızsa hiç girmeyin.
En ufak bir fikrim olmayan kokudur.
Gerçekten nasıl bir çevrem var sorguladım bu başlıkta.
En son bebek bulunan bir eve girdiğim veya bebek tuttuğum 19 yıl önceydi. Bu süre zarfında bebeğe en yakın gördüğüm şey kuzenimin 2,5 yaşındaki çocuğuydu. inanamıyorum şuan.
Bisküvi kokuyor demeye gelmiştim, cedi yazmış.Harika huzur veren koku.Yirim oni.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar