bugün

doğru şeyleri, bazen yanlış cümlelerle söyleyen bir arkadaşımız ama olur o kadar. zaten bu winxperisi birisine laf ediyorsa, laf ettiği kişi kesin güzel insandır.
kadın lincine mağruz kalan gayet komik yazardır. biraz salarsa herkes, yazdıkları gerçekten komik olduğunu görebilir. diğer türlü, türlü hakaretlerle bu iş çok da yürümez. yazdıkları yazıları da okuyorum. kendisini de takip ediyorum.
Vaziyet alın buralar karışacak.
kadın düşmanı amsalak. evet arkadaşlar bu iki zıt özellik bir arada bulunabiliyor ve ortaya bombok bir şey çıkıyor.

donuz.
dağ artığı ve atatürk düşmanı kişi.

y-chp seçmeninin ve kk'cilerin yoldaşı olan bir hdp iti.

https://www.uludagsozluk.com/e/42781838/
hakkımda ipe sapa gelmez teoriler üretip yayan bir hewal, katıksız ahlaksız olanından.
bu gerzek yüzünden adım çıktı bir merve tribi nin yan hesabına.
bir üstteki diğer gerzeği de tanımam etmem. (ruskekosunun yeni hesabı olduğunu düşünüyorum.)
(bkz: dağ artığı)
tüm katillerin ortak noktası. nedense insanlar hep bu yüzlere inanır ve sonucu hüsran olur. o pis şeytanın ardından ne garip bir insan var, bilmiyorsun!
Eski sevgilim.
görsel

Akşam akşam önüme çıkma ezerim seni.
istanbulun en tehlikeli semti nurişin mekanı karagümrüklü yazardır. eleştiri yaparken dikkatli olun aklınızı alabilir evet..
Allahsiz dinsiz kitapsiz nickli nam-ı değer sosyalist dogukan nın yan hesabı ya da arkadaşı kullanıyor bu hesabı. Sosyalist doğukanı tanıyorum. Takip ediyordum kendisini. Üç aşağı beş yukarı entrilerini iyi bilirim ...

Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. Bu bebek yuzlu katil de ne hikmetse doğukanla aynı başlık altına yazıyorlar. Yani doğukan nereye gidiyorsa bu da at kuyruğu misali oraya gidiyor. Sanki doğukan ın ikizi ya da yan hesabı ...

Sahi siz ikinizin derdi ne ?

Bu arada profil fotoğrafını doğukan daha önce kendisi kullanıyordu. Yani foyanız ortaya çıktı. Kaybolun.
Gerek yok kardeşim. Bakın işinize.

görsel
Ted bundy dir.
(bkz: taytlı doğukan)

Kesin bilgidir.
Ulan kimi donuzlasam olay karakter çııkıyor. *
klasik dikkat çekmeye çalışan ergen işde aldırmayın beyler bayanlar.
Turkiyenin sayılı seri katıllerinden biri.
Ne güzel söyledin beeeee. Favladığım nadir entrylerden oldun bravo.
https://m.uludagsozluk.com/e/42747711/

Ama ben ağzımı açarsam ortalık karışır.

O yüzden sen en iyisi uzaklaş burdan.

Yoksa anlatacağım çok şey var.
Onun fakesi var bu hesabından silik yerse gelir fakesinden yazar. Gkgjfjfjdujfjdsh.
Kırmançi heralde bu.

bide dikkatimi çekti girdiği entryse “bakmayın 12. Nesil olduğuma yıllardır buralarda yazarım” demiş.

Aq dum yerinde zaten hepiniz eskisiniz en yeni biziz kimse yeni gelmedi.
yeni gelmiş bir yazar kimdir bilmem ama en kısa sürede önce çaylak sonra silik yemeni sağlamak görevimiz oldu biz sana bulaşmadık gelmiş önüne gelen yazara atar gider yavaş ol evladım babana kızıp baban seni sevmeyince atarını sinirini burayamı atıyon evlat olsan sopayla sevmem lan seni bebek yüzlümüsün bilmem ama aklın bebek(çocuk) aklı. daha çok şey derdimde yazmak için klavyemi yormaya deymezsin be sen.
Yeter be. Sabahtan beridir susmadın. Bi susta motorun soğusun yav.
tez uyutulması lazım.

Toplumun zararına bir şahsiyet.